Starszy Specjalista/ Supervisor – Zespół Zarządzania Wiedzą i Analiz

KPMGO firmie

  • opolskie
    opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji biznesowych w oparciu o szeroki wachlarz baz danych na potrzeby zewnętrzne i wewnętrzne firmy
  • Opracowywanie tekstów publikacji wewnętrznych (raporty, artykuły, opisy usług)
  • Wsparcie w działaniach business developmentowych KPMG w oparciu o przygotowywane raporty i analizy branżowe

Nasze wymagania

  • Min. 3-5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - jako researcher/analityk i/lub doświadczenia wyniesionego z firmy lub instytucji prowadzącej badania rynkowe
  • Status absolwenta kierunków: ekonomia, finanse, ekonometria lub pokrewnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Umiejętność sprawnego wyszukiwania informacji w Internecie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel i PPT)
  • Łatwość sporządzania analiz i tekstów w języku polskim i angielskim
  • Skrupulatność i dobra organizacja pracy
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Zdefiniowaną i jasną ścieżkę kariery
  • Szeroki wybór szkoleń w ramach platformy Degreed
  • Szkolenia LinkedIn Learning oraz certyfikowane szkolenia Microsoft
  • Buddy Program – komfortowy start
  • Program rekomendacji – bonus za polecenie pracownika
  • Program mentoringowy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Program kafeteryjny, w którym pracownicy sami wybierają interesujące ich benefity

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • karta Multisport

Etapy rekrutacji

1

Aplikacja online

2

Spotkanie z przedstawicielami biznesu

Czym zajmuje się zespół?

Zespół Zarządzania Wiedzą i Analiz w KPMG zajmuje się wsparciem biznesu poprzez dostarczanie różnego typu informacji rynkowych, raportów, zestawień i analiz. Współpracuje ze wszystkimi działami firmy, a członkowie zespołu muszą być na bieżąco z trendami rynku, nowinkami technologicznymi oraz raportami gospodarczymi i ekonomicznymi.

Dołącz do obszaru zarządzania wiedzą, wyszukuj informacje wspierające działanie biznesu KPMG i uczestnicz w realizacji innowacyjnych projektów.

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 roku świadczymy w Polsce kompleksowe usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego i prawnego oraz doradztwa transakcyjnego i biznesowego, w tym także IT, dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 236 000 pracowników w 144 krajach. W Polsce jest nas ponad 2000 osób, które pracują w biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu.

Starszy Specjalista/ Supervisor – Zespół Zarządzania Wiedzą i Analiz, opolskie