Starszy Specjalista/ Supervisor – Zespół Zarządzania Wiedzą i Analiz

KPMG

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji biznesowych w oparciu o szeroki wachlarz baz danych na potrzeby zewnętrzne i wewnętrzne firmy

  • Opracowywanie tekstów publikacji wewnętrznych (raporty, artykuły, opisy usług)

  • Wsparcie w działaniach business developmentowych KPMG w oparciu o przygotowywane raporty i analizy branżowe

Nasze wymagania

  • Min. 3-5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - jako researcher/analityk i/lub doświadczenia wyniesionego z firmy lub instytucji prowadzącej badania rynkowe

  • Status absolwenta kierunków: ekonomia, finanse, ekonometria lub pokrewnych

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Wysokie umiejętności analityczne

  • Umiejętność sprawnego wyszukiwania informacji w Internecie

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel i PPT)

  • Łatwość sporządzania analiz i tekstów w języku polskim i angielskim

  • Skrupulatność i dobra organizacja pracy

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Zdefiniowaną i jasną ścieżkę kariery

  • Szeroki wybór szkoleń w ramach platformy Degreed

  • Szkolenia LinkedIn Learning oraz certyfikowane szkolenia Microsoft

  • Buddy Program – komfortowy start

  • Program rekomendacji – bonus za polecenie pracownika

  • Program mentoringowy

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Program kafeteryjny, w którym pracownicy sami wybierają interesujące ich benefity

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • karta Multisport

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja online

2

Spotkanie z przedstawicielami biznesu

Czym zajmuje się zespół?

Zespół Zarządzania Wiedzą i Analiz w KPMG zajmuje się wsparciem biznesu poprzez dostarczanie różnego typu informacji rynkowych, raportów, zestawień i analiz. Współpracuje ze wszystkimi działami firmy, a członkowie zespołu muszą być na bieżąco z trendami rynku, nowinkami technologicznymi oraz raportami gospodarczymi i ekonomicznymi.

Dołącz do obszaru zarządzania wiedzą, wyszukuj informacje wspierające działanie biznesu KPMG i uczestnicz w realizacji innowacyjnych projektów.

KPMG

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 roku świadczymy w Polsce kompleksowe usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego i prawnego oraz doradztwa transakcyjnego i biznesowego, w tym także IT, dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 236 000 pracowników w 144 krajach. W Polsce jest nas ponad 2000 osób, które pracują w biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu.

Przewiń do profilu firmy