Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Specjalista/tka ds. realizacji projektów UE

Polska Platforma Bezpieczeństwa WewnętrznegoO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • prace merytoryczne, techniczne oraz organizacyjne związane z realizacją projektów europejskich finansowanych w szczególności w ramach programu Horyzont 2020/Horyzont Europa/Internal Security Fund/JUSTICE (obszar bezpieczeństwo)

  • prawidłowa realizacja zadań projektowych zarówno pod względem merytorycznym, jak i finansowym (przy współpracy z osobą zajmującą się rozliczeniem finansowym projektów)

  • raportowanie postępu prac oraz istotnych ryzyk dla prowadzonych projektów oraz zadań

  • przygotowywanie merytorycznej dokumentacji projektowej do kontroli wewnętrznej/ zewnętrznej

  • monitoring wskaźników, harmonogramu i budżetu projektu

  • archiwizowanie dokumentacji związanej z projektem

  • prace związane z przygotowywaniem nowych wniosków o finansowanie projektów w ramach programu Horyzont Europa/ Internal Security Fund oraz innych programów Unii Europejskiej z obszaru bezpieczeństwa

  • udział w spotkaniach w kraju i za granicą

Nasze wymagania

  • co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w realizacji projektów w ramach programu Horyzont 2020 lub innych programów finansujących projekty europejskie

  • bardzo dobra/biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny

  • doświadczenie w pracy zespołowej i projektowej

  • dobra organizacja pracy własnej i motywacja do osiągnięcia zamierzonego celu

  • dokładność, skrupulatność, sumienność

  • zdolność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • doświadczenie we współpracy z uczelniami wyższymi

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • dobre relacje w zespole i pozytywną atmosferę

  • możliwość rozwoju i uczestniczenia w europejskich projektach realizowanych na zamówienie Komisji Europejskiej

  • pracę w języku angielskim w międzynarodowym środowisku

  • przestronne biuro w centrum Poznania

  • dofinansowanie do Karty Multisport

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej

O nas

Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego (PPBW) została powołana w 2005 roku jako miejsce dialogu pomiędzy służbami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo a światem

naukowo-badawczym. Jesteśmy organizacją o charakterze non-profit, a naszą misją jest zwiększanie poziomu bezpieczeństwa funkcjonowania społeczeństwa w szczególności poprzez realizację krajowych i międzynarodowych projektów B+R, szkolenia oraz inne działania

edukacyjno-upowszechniające. Obecnie realizujemy kilkanaście projektów z obszaru bezpieczeństwa, a ich finansowanie pochodzi z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz

z Programów Komisji Europejskiej (Horyzont 2020, Internal Security Fund, Justice). W działalności projektowej współpracujemy z instytucjami publicznymi, instytucjami Unii Europejskiej, służbami mundurowymi, ośrodkami naukowymi, przedsiębiorstwami i instytucjami otoczenia biznesu,

a także z podmiotami pozarządowymi.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej: www.ppbw.pl

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Pracodawca zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.