Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy specjalista w Biurze Analityczno-Badawczym

FRSEO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Inicjowanie i realizacja badań ilościowych dotyczących programów zarządzanych przez FRSE, a w szczególności programu Erasmus+, w tym: opracowywanie koncepcji i narzędzi badawczych, prowadzenie projektów badawczych, opracowywanie i interpretacja wyników badań, współpraca z zespołami wewnętrznymi FRSE w zakresie organizacji i realizacji badań;

  • Współpraca z zewnętrznymi ekspertami w realizacji badań, w tym przygotowanie dokumentacji projektowej, nadzór nad wykonywanym zewnętrznie zleceniem, weryfikacja produktów badania;

  • Współpraca z ekspertami i instytucjami w kraju i za granicą związanymi z szeroko rozumianą edukacją.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w realizacji badań ilościowych w dziedzinie nauk społecznych;

  • Bardzo dobra znajomość ilościowych technik badawczych, wykazana szczegółowo w liście motywacyjnym lub CV;

  • Doświadczenie w samodzielnym wykonywaniu analiz ilościowych na dużych zbiorach danych;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi programu SPSS;

  • Swoboda w formułowaniu myśli w mowie i w piśmie;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point, Outlook).

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe socjologiczne;

  • Znajomość programów Stata lub R;

  • Znajomość zagadnień związanych z oświatą;

  • Doświadczenie w projektach o charakterze ewaluacyjnym;

  • Komunikatywność, sumienność, odpowiedzialność;

  • Inicjatywa w działaniu;

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku;

  • Pracę w prestiżowej instytucji realizującej istotne cele społeczne;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie do dnia 20 lipca 2021 r. pocztą elektroniczną na adres: [email protected]:

• CV w języku polskim wg wzoru Europass (wraz z numerem referencyjnym)

• Listu motywacyjnego (prosimy o podanie w przybliżeniu minimalnego wynagrodzenia brutto jakie Kandydat oczekuje otrzymywać na tym stanowisku)

W temacie wiadomości mailowej prosimy o wpisanie numeru referencyjnego