Starszy Specjalista w Biurze Bezpieczeństwa

PKP S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wydawanie rekomendacji, zaleceń oraz wytycznych do realizacji w zakresie stosowania systemów zabezpieczenia technicznego w obiektach PKP S.A., w szczególności na dworcach kolejowych

  • opiniowanie dokumentacji projektowej w zakresie systemów zabezpieczenia technicznego w nieruchomościach PKP S.A.

  • przeprowadzanie audytów i kontroli prawidłowości funkcjonowania systemów zabezpieczenia technicznego na obiektach PKP S.A.

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów zabezpieczenia technicznego

  • prowadzenie ewidencji zastosowanych systemów zabezpieczenia technicznego w obiektach PKP S.A., w szczególności systemów monitoringu wizyjnego (CCTV), systemów kontroli dostępu (SKD), systemów sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN) oraz Systemów Integrujących (PSIM)

  • analiza rozwoju systemów zabezpieczenia technicznego i możliwości ich zastosowania w celu zapewnienia bezpieczeństwa nieruchomości PKP S.A., w szczególności dworców kolejowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne) lub średnie techniczne uzupełnione odpowiednimi kursami zawodowymi

  • znajomość systemów zabezpieczenia technicznego (PSIM, CCTV, SKD, SSWiN)

  • doświadczenie w instalacji i/lub konfiguracji systemów zabezpieczenia technicznego (PSIM, CCTV, SKD, SSWiN)

  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji projektowych

  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego (mile widziany)

  • uprawnienia SEP do 1kV (mile widziane)

  • samodzielność i dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy

  • komunikatywność i dobra organizacja pracy

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę w miłej atmosferze i świetnie zgrany zespół

  • dobrą lokalizację miejsca pracy

  • ulgi na przejazdy kolejowe dla Ciebie i Twojej rodziny

  • dofinansowanie do opieki medycznej, zajęć sportowo-rekreacyjnych i wypoczynku

  • dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne

  • wolny dzień z okazji Dnia Kolejarza

  • udział w licznych projektach związanych z rozwojem spółek Grupy PKP - jednego z największych polskich pracodawców zatrudniającego ponad 75 tys. Pracowników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji za pomocą przycisku.

Informujemy, że potwierdzeniem przyjęcia Państwa aplikacji jest otrzymanie maila zwrotnego.