Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Specjalista w Departamencie Naboru Projektów

CENTRUM PROJEKTÓW POLSKA CYFROWA

5 0007 500 brutto / mies.
  • Spokojna 13A, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Spokojna 13A

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie dokumentacji konkursowej i przygotowaniem naboru wniosków

  • o dofinansowanie

  • Rozpatrywanie odwołań od negatywnej oceny wniosków o dofinansowanie

  • Opracowywanie stanowisk związanych z dokumentami programowymi i aktami prawnymi odnoszącymi się do projektów realizowanych w ramach Departamentu

  • Opracowanie innych dokumentów zlecanych przez przełożonych

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w obszarze funduszy unijnych

  • Wiedzy z zakresu polityki spójności UE i wdrażania funduszy europejskich (różne programy operacyjne)

  • Znajomości przepisów krajowych oraz unijnych związanych z funduszami UE

  • Doświadczenia w analizie i opracowywaniu wzorów umów, zaleceń, koncepcji realizacji projektów

  • Podstawowej znajomości ustawy o finansach publicznych

  • Bardzo dobrej znajomości MS Office, w tym MS Excel

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych oraz komunikacyjnych,

  • Umiejętność interpretowania analizowanych danych oraz formułowania wniosków

  • i ich prezentacji

  • Umiejętności pracy w zespole oraz pracy pod presją czasu

  • Dobrej organizacji pracy

  • Otwartości na zmiany

  • Kreatywności, dokładności, zaangażowania

Mile widziane

  • Doświadczenie we współpracy z JST, organizacjami pozarządowymi, administracją publiczną

  • Znajomość centralnego systemu informatycznego oraz lokalnego systemu informatycznego dla wnioskodawców i beneficjentów

  • Opracowywania projektów partnerskich

  • Umiejętność przygotowywania zautomatyzowanych raportów (MS Excel – VBA, Power Query)

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w zgranym, młodym zespole

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy pomiędzy godzinami 7:00-9:15)

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • Pracę w formie hybrydowej

  • Dofinansowanie zajęć sportowych oraz wypoczynku

  • Dofinansowanie do kursów i studiów podyplomowych

  • 13 pensji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

Wymagane dokumenty

Życiorys zawierający informacje, o których mowa w art. 22(1) § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2018 r., poz. 917 ze zm., dalej jako kodeks pracy), tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe wskazane przez kandydata, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Jeżeli w życiorysie zawarł/a Pan/Pani większy zakres danych niż wynika to z przywołanego powyżej 22(1) § 1 kodeksu pracy, a zwłaszcza dane osobowe szczególnych kategorii, np. informacje o niepełnosprawności, to w dokumentach aplikacyjnych proszę o zawarcie wyraźnej zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.

Może ona zostać wyrażona poprzez złożenie oświadczenia w życiorysie o poniższej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji”

W przypadku przekazania danych wykraczających poza wymagane w/w przepisami prawa, ale nie należących do szczególnych kategorii (więcej informacji na ich temat znajdzie Pan/Pani w poniższej klauzuli informacyjnej), sam fakt przesłania oznacza zgodę na ich przetwarzanie i nie wymaga składania oświadczenia zgody.

Jeśli wyraża Pan/Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji, proszę o zawarcie stosownej zgody w dokumentach aplikacyjnych. Może ona zostać wyrażona poprzez złożenie oświadczenia w życiorysie o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska przez okres 6 miesięcy.”

Inne dokumenty i oświadczenia: – oświadczenie o niepełnosprawności – w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatów.

Centrum Projektów Polska Cyfrowa buduje nowoczesną, cyfrową Polskę - przyjazną wszystkim obywatelom. CPPC umożliwia organizacjom, instytucjom i firmom pozyskiwanie środków z funduszy Unii Europejskiej na realizację projektów, które przenoszą Polskę z ery papierowej do ery cyfrowej. CPPC finansuje budowę infrastruktury, dzięki której każdy z nas, w każdym miejscu naszego kraju będzie miał dostęp do szybkiego internetu, walczy z biurokracją i wspiera rozwój e-usług w administracji oraz edukuje Polaków z zakresu najnowszych technologii.

Wizją CPPC jest Polska w pełni cyfrowa, w której wszyscy obywatele mają dostęp do nowoczesnych rozwiązań informatycznych i swobodnie z nich korzystają.

Przewiń do profilu firmy