Oferta pracy

Starszy Specjalista w Dziale Aplikacji Hurtu i Logistyki

PKN ORLEN S.A.

  • Chemików 7, Płock
    Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Chemików 7

Płock

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie rozwoju i utrzymanie aplikacji w obszarze sprzedaży oraz logistyki Grupy Orlen

  • Analiza potrzeb biznesowych oraz proponowanie ich implementacji w funkcjonujących systemach informatycznych z uwzględnieniem przyjętej architektury systemów IT

  • Opracowywanie koncepcji biznesowo-technicznych na potrzeby wdrażanych systemów informatycznych (samodzielne lub we współpracy z Programistami)

  • Monitorowanie pracy wdrożonych aplikacji oraz interfejsów komunikacyjnych

  • Tworzenie raportów i analiz na potrzeby optymalizacji i rozwoju systemów informatycznych

  • Zarządzanie zespołem programistów\analityków realizujących przydzielone prace projektowe oraz kontrola zgodności efektów prac z zaakceptowaną dokumentacją

  • Raportowanie postępów prac nad przydzielonymi zadaniami oraz nadzór nad dokumentacją projektową

  • Poznawanie nowych technologii oraz proponowanie ich wykorzystania do optymalizacji procesów biznesowych (zarówno wewnątrz Grupy Kapitałowej Orlen jak i w relacjach z kontrahentami)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe preferowane o profilu informatycznym

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe związane z rozwojem aplikacji (najlepiej w obszarze logistyki i/lub sprzedaży),

  • Znajomość relacyjnych baz danych SQL i\lub Oracle potwierdzona doświadczeniem w rozwoju i utrzymaniu systemów informatycznych

  • Znajomość wybranych technologii tworzenia oprogramowania w architekturze Klient – Serwer

  • Znajomość metod zarządzania projektami poparta doświadczeniem w realizacji projektów (Waterfall i Agile)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy

  • Umiejętności analityczne

  • Profesjonalizm, innowacyjność oraz umiejętność współpracy w realizacji zadań

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Wykształcenie podyplomowe, preferowane kierunki: programowanie, zarządzanie projektami, SCM\logistyka

  • Znajomość systemów klasy ERP i\lub WMS i\lub TMS oraz zagadnień związanych z logistyką i\lub sprzedażą

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • Praca w nowoczesnym i międzynarodowym koncernie

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin

  • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie

  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • system premiowy

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Witamy w PKN ORLEN!

PKN ORLEN jest nowoczesnym graczem na rynku paliw i energetyki, największą firmą w Europie Środkowo-Wschodniej, notowaną w prestiżowych, światowych zestawieniach Fortune Global 500, Platts TOP250 czy Thompson Reuters TOP100.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowo otrzymasz

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach

  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy

  • Programy well-beingowe wspierające dobrostan

  • Program wspierający rodzinę

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej