Oferta pracy

Starszy Specjalista w Dziale Controllingu - E-commerce

Michael PageO firmie

  • Polkowice, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Starszy specjalista w dziale controllingu - e-commerceNumer ref.: JN -092020-1228781

Dla naszego klienta, dużej grupy kapitałowej operującej w obszarze produkcji i handlu detalicznego, poszukujemy doświadczonych kandydatów z bogatą wiedzą i zdolnościami analitycznymi. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wzmocnienie informacji zarządczej w organizacji służącej do podejmowania kluczowych decyzji strategicznych. Stanowisko zlokalizowane jest w Polkowicach.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa grupa kapitałowa, lider swojego sektora ze stale rosnącym udziałem w rynku zarówno w Polsce, jak i zagranicą. W obliczu dalszego rozwoju firmy, poszukujemy doświadczonych specjalistów mogących stanowić wartość dodaną dla organizacji

Opis stanowiska

  • Przeprowadzanie analizy, wydawanie rekomendacji oraz wspieranie innych działów w podejmowaniu decyzji biznesowych,
  • Udział w przygotowywaniu budżetu rocznego oraz prognozowania finansowego,
  • Raportowanie oraz analiza wyników finansowych,
  • Badanie efektywności akcji marketingowych,
  • Planowanie wydatków inwestycyjnych,
  • Monitorowanie i optymalizacja kosztów,
  • Przygotowywanie analizy sprzedaży, marży oraz rentowności.

Profil kandydata

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie z branży retail, działającej na rynku e-commerce,
  • Posiada wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • Znajomość narzędzi BI oraz SQL,
  • Obsługa SAP,
  • Język angielski-biegła znajomość
  • Certyfikat CIMA, ACCA - mile widziane,
  • Znajomość IFRS - mile widziane.

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • możliwość doskonalenia zawodowego
  • uczestnictwo w ciekawych projektach

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy