Oferta pracy

Starszy Specjalista w Dziale Cyberbezpieczeństwa OT​

PKN ORLEN S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • IDS

  • IPS

  • NGFW

  • AV

  • SIEM

  • AWL

  • IAM

  • Środowiska Wirtualne

  • Skanery podatności

System operacyjny

O projekcie

Pracując z nami będziesz brał udział w wielu projektach teleinformatycznych o zasięgu międzynarodowym. Poznasz aspekty architektoniczne środowisk IT oraz OT grupy kapitałowej.

Pozyskasz wiedzę w zakresie metodyk zarzadzanie programami/projektami oraz będziesz realizował różne ról projektowych. Będziesz w praktyce poszerzał wiedze techniczną z zakresu bardzo zaawansowanych rozwiązań cyberbezpieczeństwa, aplikacji OT/IT, sieci teleinformatycznych, systemów operacyjnych, baz danych, utrzymania infrastruktury serwerowej, środowiska wirtualnego oraz aspektów chmurowych.

Twój zakres obowiązków

  • Współrealizowanie projektów związanych z wdrażaniem i rozwijaniem systemów bezpieczeństwa teleinformatycznego w obszarze automatyki przemysłowej (OT) w Grupie Kapitałowej

  • Wdrażanie standardów polityki bezpieczeństwa teleinformatycznego w przypisanym obszarze

  • Współzarządzanie przeglądami bezpieczeństwa teleinformatycznego funkcjonujących i nowo wdrażanych systemów automatyki przemysłowej i sieci produkcyjnych

  • Udział w realizowanych projektach biznesowych i współzarządzanie w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego, monitorowanie zagrożeń, definiowanie, wdrażanie i rozwijanie mechanizmów ich identyfikowania oraz zapobiegania i eliminowania skutków w obszarze OT

  • Reagowanie na incydenty związane z naruszeniem bezpieczeństwa teleinformatycznego w OT

  • Edukowanie użytkowników o cyberzagrożeniach i przyczynach incydentów

  • Identyfikacja nowych rodzajów specjalizowanych cyberzabezpieczeń

  • Monitorowanie źródeł informacji w sieci Internet w poszukiwaniu potencjalnych zagrożeń

  • Współpraca w międzynarodowym zespole

  • Możliwość pracy w wybranym mieście: Warszawa, Płock lub Gdańsk

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane w zakresie IT lub OT

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków

  • Praktyczna znajomość technologii cyberbezpieczeństwa

  • Praktyczna znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa systemów operacyjnych, sieci teleinformatycznych, systemów automatyki przemysłowej

  • Doświadczenie i praktyczne umiejętności w zakresie efektywnego wykorzystywania wyników pracy systemów bezpieczeństwa

  • Skuteczność w działaniu

  • Odpowiedzialność biznesowa

  • Nastawienie na ciągły rozwój

  • Umiejętność czerpania z różnych perspektyw

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • Praca w nowoczesnym i międzynarodowym koncernie

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin

  • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie

  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • system premiowy

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Witamy w PKN ORLEN!

Dodatkowo otrzymasz

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach

  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy

  • Programy well-beingowe wspierające dobrostan

  • Program wspierający rodzinę

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej

Konsekwentnie budujemy pozycję regionalnego lidera transformacji energetycznej, wdrażając czyste, przyjazne środowisku technologie oraz energetykę opartą o nisko- i zeroemisyjne źródła wytwarzania. Nasze działania podporządkowane są realizacji strategii osiągnięcia neutralności emisyjnej do 2050 roku.

Przewiń do profilu firmy