Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy specjalista w dziale jakości

KPI ( KOREA PLASTIC INDUSTRY) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Bojkowska 92, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

KPI ( KOREA PLASTIC INDUSTRY) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Bojkowska 92

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i wdrażanie dokumentacji (kompletowanie i bieżąca rewizja) jakościowej Organizacji ( Systemowe: Księga Jakości, Polityka Jakości, Procedury, Standardy zgodne z wymaganiami IATF 16949:2016 oraz dok. procesowej m.in. PFD, PFMEA, CP, WI, QS, QP itp);

  • opracowywanie procedur, instrukcji i zarządzanie dokumentacją jakościową;

  • przygotowanie i rewizja dokumentacji przy wdrażaniu nowych produktów (PAP Dokumentacja) lub wprowadzanych zmian przez klienta;

  • pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością IATF 16949:2016;

  • audytor wewnętrzny (systemu zgodnie z IATF 16949:2016);

  • koordynacja audytów zewnętrznych klienta oraz 3. Strony;

  • rozpatrywanie reklamacji Klienta: wewnętrzna koordynacja procesu, raportowanie 8D;

  • współpraca z klientem (Rozpatrywanie reklamacji - przygotowywanie raportów 8D, udział w miesięcznych spotkaniach dostawców, rozwiązywanie bieżących problemów;

  • współpraca z przedstawicielami działu rozwoju klienta (uruchamianie nowych projektów);

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

  • wykształcenie wyższe;

  • znajomość 8D, FMEA, PPAP, MSA, SPC, 5Why, Pareto;

  • znajomość standardu IATF 16949: 2016;

  • certyfikaty Audytora: - „Audytowanie systemu zarządzania zgodnie z IATF 16949”; „Audytowanie procesów produkcyjnych zgodnie z wymaganiami specyficznymi klientów na bazie VDA 6.3”; „Audyt wyrobu VDA 6.5”;

  • czynne prawo jazdy kat. B.;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • interesującą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku;

  • możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie;

  • stabilność zatrudnienia;

  • umowę o pracę;

  • niezbędne narzędzia do pracy.

Firma specjalizująca się w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych poszukuje kandydata na stanowisko starszego specjalisty w dziale jakości.

Przewiń do profilu firmy