Oferta pracy

Starszy Specjalista w dziale księgowości

CCIG Group sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne wykonywanie operacji księgowych związanych z procesem zamknięcia miesiąca oraz weryfikacja poprawności ujęcia zdarzeń gospodarczych przez osoby na niższych stanowiskach

  • sporządzanie kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych oraz udział w przygotowywaniu skonsolidowanego sprawozdania finansowego grupy kapitałowej

  • analiza transakcji realizowanych pomiędzy spółkami wchodzącymi w skład grupy kapitałowej pod kątem bilansowym i podatkowym

  • przygotowywanie kalkulacji rezerw, podatku odroczonego oraz wycena instrumentów finansowych

  • współpraca z audytorami w procesie badania sprawozdań finansowych

  • udział w ujednolicaniu procedur księgowych i podatkowych w grupie kapitałowej

  • przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu

  • współpraca z innymi działami, m.in.: kadr, prawnym, raportingu

Nasze wymagania

  • samodzielne przygotowanie sprawozdań finansowych w oparciu o KSR

  • minimum 3-letnie doświadczenie w dziale finansowo-księgowym na analogicznym stanowisku

  • ukończone studia na kierunku związanym z obszarem rachunkowości, podatków, ekonomii i/lub finansów

  • bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz praktyczna wiedza z zakresu przepisów podatkowych (VAT, CIT)

  • swobodne posługiwanie się programami pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)

  • dokładność, komunikatywność, samodzielność, wysokie umiejętności analityczne

  • posługiwanie się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w programie Comarch ERP XL lub Comarch ERP Optima

  • doświadczenie w spółkach z grupy kapitałowej w obszarze sporządzania dokumentacji cen transferowych i sprawozdania skonsolidowanego

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowych doświadczeń

  • realny wpływ na funkcjonowanie i rozwój działu

  • udział w ciekawych projektach, obejmujących kilka spółek z grupy kapitałowej

  • elastyczny czas pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta w dynamicznym, młodym zespole

  • możliwość pracy zdalnej

  • pyszną kawę, owoce dwa razy w tygodniu, piłkarzyki, darty, możliwość skorzystania z pakietu medycznego, karty sportowej i pakietu ubezpieczeń grupowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowy urlop

CCIG Group sp. z o.o.

CCIG GROUP to wyjątkowa organizacja działająca na rynku Call & Contact Center w kilkunastu oddziałach w Polsce. Secjalizujemy się w wielokanałowej komunikacji biznesu z klientem końcowym, zarówno B2B jak i B2C. Dołącz do zespołu najlepszych specjalistów i sprawdź co możesz zyskać na współpracy z nami.

Przewiń do profilu firmy