Oferta pracy

Starszy Specjalista w Dziale Obsługi Roszczeń

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Cardif Polska S.A.

  • Grzybowska 78, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Grzybowska 78

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa administracyjna roszczeń osobowych,

  • Obsługa merytoryczna roszczeń osobowych,

  • Rozpatrywanie i ocena zasadności roszczeń z tytułu zajścia zdarzenia ubezpieczeniowego,

  • Podejmowanie decyzji w sprawie roszczenia na podstawie warunków ubezpieczenia i obowiązujących procedur,

  • Rozpatrywanie odwołań klientów od decyzji,

  • Przygotowywanie korespondencji w zakresie rozpatrywanych roszczeń do Klientów oraz do instytucji zewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w firmie ubezpieczeniowej na stanowisku związanym z obsługą roszczeń osobowych,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,

  • Dokładność i skrupulatność,

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,

  • Umiejętność współpracy w zespole.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej o ugruntowanej pozycji,

  • Możliwość dołączenia do stabilnej organizacji, która nieustannie się rozwija,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Dogodną lokalizację biura (ul. Grzybowska 78), możliwość pracy zdalnej, a także elastyczne godziny pracy,

  • Pakiet świadczeń pracowniczych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty sportowej)

  • Umowę o pracę na czas określony – nieobecność zastępowanego pracownika (ok. 15 m-cy).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz "Aplikuj".

BNP Paribas Cardif to stabilna firma ubezpieczeniowa, wchodząca w skład międzynarodowej grupy BNP Paribas – jednej z największych instytucji finansowych na świecie.

Innowacyjne podejście do ubezpieczeń zaowocowało powstaniem nowej dziedziny – bancassurance, której jesteśmy twórcą i znaczącym graczem.

Na polskim rynku istniejemy od 1998 roku, oferując m.in. ubezpieczenia kredytobiorców oraz szeroką gamę innych ubezpieczeń.

Przewiń do profilu firmy