Oferta pracy

Starszy Specjalista w Dziale Polityki Zakupowej

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.O firmie

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

Gen. Mariusza Zaruskiego 4

Warszawa

poszukuje Kandydata na stanowisko:
Starszy Specjalista w Dziale Polityki ZakupowejNumer ref.: 52/21
(Pion Wsparcia - Dział Polityki Zakupowej)
Umowa na zastępstwo
Nr ref 52/21
Miejsce Pracy: ul. Zaruskiego 4, Warszawa

Naszym pracownikom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na zastępstwo
  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji
  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele
  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie
  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego – studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wczasów pod gruszą)
  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (piłkarska, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)

Główny zakres obowiązków:

  • przygotowywanie strategii zakupowych zawierających sprecyzowane i sformalizowane podejście biznesowe ukierunkowane na jak najbardziej efektywną realizację zakupów w tym analiza efektywności procesów zakupowych.
  • aktualizowanie wybranych strategii zakupowych poprzez analizę aktualnej sytuacji rynkowej oraz potrzeb biznesowych.
  • kontrola wykonania, uwzględnionych w opracowanych strategiach zakupowych, rekomendacji w zakresie docelowego modelu zakupów oraz uzyskanych na ich podstawie efektów.
  • analiza i opracowanie okresowych raportów z obszaru działu.
  • definiowanie i inicjowanie działań optymalizacyjnych w obszarze zakupów, udział w związanych z nimi projektach.
  • wspieranie użytkowników w poszukiwaniu nowych rozwiązań , produktów.
  • prowadzenie rozeznania rynku przy wykorzystaniu takich narzędzi jak dialog techniczny (wstępne konsultację rynkowe), panel techniczny, zapytanie handlowe.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego preferowane studia o kierunku prawo lub logistyka
  • doświadczenia co najmniej 3 lata, w tym co najmniej 1 rok w obszarze zamówień publicznych, zakupów lub logistyki.
  • umiejętności obsługi komputera pakiet MS Office, Excel.
  • zdolności komunikacyjnych

Uprzejmie prosimy o składanie aplikacji do dnia 15.03.2021

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji wymagane będzie przestawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Ogłoszenie archiwalne