Starszy specjalista w obszarze nieruchomości

Telewizja Polska S.A.

Jana Pawła Woronicza 17

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analiza stanu prawnego i faktycznego nieruchomości,

  • regulacja stanów prawnych nieruchomości,

  • współpraca z dostawcami usług związanych z obsługą nieruchomości i analitykami rynku, w tym między innymi: zlecanie i weryfikacja operatów szacunkowych, operatów geodezyjnych i innych analiz,

  • prowadzenie negocjacji umów z dostawcami usług oraz przygotowywanie umów i aneksów,

  • przygotowywanie dokumentacji i uczestnictwo w przetargach dotyczących sprzedaży i najmu nieruchomości,

  • opracowywanie planów i bieżących informacji w zakresie gospodarowania nieruchomościami Spółki,

  • przygotowywanie i opiniowanie projektów korporacyjnych aktów wewnętrznych regulujących obszar nieruchomości,

  • kontakty z organami administracji samorządowej i rządowej,

  • współpraca z jednostkami organizacyjnymi Spółki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe w zakresie gospodarowania nieruchomościami / prawo / zarządzanie),

  • 3 – letnie doświadczenie w obszarze nieruchomości,

  • znajomość regulacji prawnych w zakresie zarządzania i obrotu nieruchomościami,

  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • znajomość rynku nieruchomości,

  • umiejętności analityczne w tym dobra organizacja czasu pracy,

  • dokładność, rzetelność,

  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • licencja z obszaru nieruchomości.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wiedzy zawodowej,

  • możliwość korzystania z opieki zdrowotnej, pakietu sportowego i ubezpieczenia na życie,

  • możliwość zdobycia doświadczenia i nowych umiejętności,

  • otoczenie profesjonalnego i dynamicznego zespołu.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Selekcja CV

3

Rozmowa telefoniczna

4

Spotkanie online

5

Spotkanie stacjonarne

6

Informacja zwrotna

W swojej ofercie posiadamy 22 Anteny i kanały, wśród nich 10 w jakości HD, w tym TVP Wilno w jakości HD jest na Litwie, oraz bogatą ofertę serwisów internetowych, m.in.: informacyjnych, sportowych, rozrywkowych, filmowych i dziecięcych oraz VOD. Nasz program można również oglądać korzystając z aplikacji mobilnych oraz Smart TV i telewizji hybrydowej. Jako jedyny nadawca w Polsce emitujemy programy regionalne tworzone przez 16 oddziałów terenowych.

Przewiń do profilu firmy