Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Starszy Specjalista w Pionie Bezpieczeństwa

OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A.O firmie

  • Ku Morzu 1, Świnoujście
    Świnoujście, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A.

Ku Morzu 1

Świnoujście

Twój zakres obowiązków

  • monitoring systemów zabezpieczenia technicznego Terminalu LNG w części morskiej i lądowej oraz innej infrastruktury nadmorskiej pod kątem pojawiających się sygnałów o incydentach bezpieczeństwa, awariach etc.

  • monitoring i nadzór nad ruchem jednostek wpływających/wypływających oraz zacumowanych w obiekcie portowym

  • współpraca z punktem VTS UMS (służba kontroli ruchu) w zakresie nadzoru nad ruchem jednostek pływających w obszarze basenu portowego

  • kontrola strefy powietrznej nad Terminalem

  • realizacja zadań punktu kontaktowego dla Wojewódzkiego i Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego oraz organów administracji państwowej

  • obsługa systemów bezpieczeństwa infrastruktury morskiej, w tym monitorowanie ruchu statków w pobliżu infrastruktury morskiej

  • obserwacja obiektu portowego i nadzór nad prowadzonymi czynnościami

  • raportowanie i dokumentowanie podejmowanych działań

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe – preferowane kierunki techniczne lub informatyczne

  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze bezpieczeństwa fizycznego, w tym 2 lata na stanowiskach związanych z koordynowaniem pracy zespołu ds. bezpieczeństwa fizycznego

  • doświadczenie w zarządzaniu incydentami bezpieczeństwa

  • wiedza z zakresu ochrony osób i mienia i stosowanych zabezpieczeń technicznych

  • wiedza z zakresu zarządzania kryzysowego

  • uprawnienia kwalifikowanego pracownika ochrony

  • poświadczenie bezpieczeństwa osobowego (min. Poufne) lub gotowość do poddania się procedurze sprawdzającej

  • dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B1

  • umiejętność podejmowania decyzji w warunkach silnego stresu oraz pod presją czasu

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów

  • umiejętności analityczne i organizacyjne

  • dbałość o szczegóły

  • gotowość do pracy zmianowej

Mile widziane

  • certyfikat oficera ochrony obiektu portowego

  • umiejętność eksploatacji urządzeń radiowych i nawigacyjnych

  • uprawnienia do prowadzenia łączności radiowej

  • patent sternika motorowodnego oraz wiedza z zakresu bezpieczeństwa żeglugi morskiej

  • umiejętność wykorzystania narzędzi Google (Docs, Sheets, Slides)

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę w międzynarodowym środowisku

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i pracy przy unikatowych projektach na rynku polskim i europejskim

  • konkurencyjne wynagrodzenie na lokalnym rynku pracy

  • profesjonalne narzędzia pracy

  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)

  • pracowniczy program Emerytalny

  • dofinansowanie do szkoleń, studiów i nauki języków obcych

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • zapewniamy sposoby organizacji pracy dostosowane do wytycznych obowiązujących podczas pandemii, dbając o bezpieczeństwo i zdrowie naszych Pracowników

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

Miejsce świadczenia pracy:

Świnoujście, ul. Ku Morzu 1

Oferty prosimy nadsyłać do:

21 kwietnia 2021 r.