Starszy Specjalista w pionie wsparcia ds. umów i rozliczeń projektów w Biurze Transferu Technologii

Łukasiewicz-Instytut Chemii Przemysłowej im. Prof. I. MościckiegoO firmie

  • Ludwika Rydygiera 8
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Łukasiewicz-Instytut Chemii Przemysłowej im. Prof. I. Mościckiego

Ludwika Rydygiera 8

Warszawa

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Chemii Przemysłowej im. Ignacego Mościckiego z siedzibą w Warszawie, ul. Rydygiera 8, 01-793 Warszawa.

Instytut badawczy

ww.ichp.pl

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie i procedowanie umów o dofinansowanie z jednostkami pośredniczącymi, umów handlowych z kontrahentami oraz aneksów.
  • Przygotowywanie wniosków o dofinansowanie w zakresie formalno-finansowym.
  • Przygotowywanie wniosków o płatność, sprawozdań i raportów zgodnie z wymaganiami umów o dofinansowanie projektów.
  • Kompletowanie dokumentacji rozliczeniowej i zapewnienie jej zgodności z wymaganiami umów o dofinansowanie projektów.
  • Współpraca z instytucjami pośredniczącymi oraz klientami w zakresie dotyczącym realizowanych projektów.
  • Bieżąca aktualizacja baz danych dotyczących umów i składanych ofert.
  • Sporządzanie zestawień, monitorowanie i raportowanie analiz i statystyk projektów realizowanych oraz zakończonych (w okresie trwałości).
  • Fakturowanie zakończonych prac badawczych oraz usług analitycznych.
  • Bieżąca współpraca z Kierownikami projektów, innymi członkami zespołów realizujących projekty oraz księgowością.
  • Monitorowanie realizacji wskaźników, harmonogramu i budżetu projektów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne
  • Udokumentowany staż pracy min. 5 lat, w tym na podobnym stanowisku (zakres obowiązków) min. 3 lata.
  • Duża samodzielność, dokładność, skrupulatność i doskonała samoorganizacja pracy.
  • Predyspozycje osobowościowe w zakresie procesów poznawczych do przetwarzania dużych ilości danych.
  • Znajomość programów MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość prawa cywilnego oraz finansowego będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziane certyfikaty potwierdzające posiadane umiejętności.
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie funduszy unijnych

Oferujemy:

  • Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie.
  • Szkolenia wstępne oraz możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Dobrą, koleżeńską atmosferę pracy.
  • Dużą samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracowniczy Program Emerytalny (po roku pracy w Ł-IChP).
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie oraz pakietu medycznego.
  • Pakiet socjalny w ramach Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy (kasa pożyczkowa, dopłaty do wypoczynku we własnym zakresie, dopłaty do żłobków i przedszkoli).

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Aplikacje będą przyjmowane do dnia 15 grudnia 2020 roku.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy