Starszy specjalista w Sekcji Standaryzacji i Zasobów Słownikowych w w Departamencie Świadczeń Opieki Zdrowotnej

Centrala NFZO firmie

Centrala NFZ

Rakowiecka 26

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Centralnych Zasobów Słownikowych:
  • parametryzacja baz danych dotyczących kontraktowania;
  • sprawozdawania świadczeń opieki zdrowotnej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe:
  • w przypadku posiadania wykształcenia średniego minimum 6 lat pracy zawodowej,
  • w przypadku posiadania wykształcenia wyższego minimum 4 lata pracy zawodowej;
  • znajomość zasad kontraktowania, sprawozdawania i rozliczania świadczeń opieki zdrowotnej.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w podmiotach realizujących świadczenia opieki zdrowotnej;
  • znajomość zasad kontraktowania, sprawozdawania i rozliczania świadczeń opieki zdrowotnej;
  • znajomość obowiązujących przepisów i zagadnień związanych z funkcjonowaniem krajowego systemu ochrony zdrowia;
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel;
  • umiejętność ustalania priorytetów wykonywanych zadań i pracy pod presją czasu;
  • umiejętności pracy koncepcyjnej i analitycznego myślenia;
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, kreatywność.

To oferujemy

  • pracę w organizacji sprawnie zarządzanej, skoncentrowanej na realizacji celów;
  • pracę zgodnie z tematyką Lean Management;
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • profesjonalny system szkoleń;
  • opiekę mentora;
  • możliwości awansu zawodowego;
  • miłą atmosferę w pracy;
  • atrakcyjne wsparcie socjalne (ZFŚS);
  • inicjatywy dbające o zdrowie.

Wymagane dokumenty

  • CV.

  • Podpisany kwestionariusz osobowy.

  • Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie. Wykształcenie należy potwierdzić kopią świadectwa ukończenia szkoły średniej /kopią dyplomu ukończenia uczelni wyższej; wymagane lata pracy należy potwierdzić świadectwami pracy / zaświadczeniem o aktualnym zatrudnieniu /wyciągiem z CEIDG.

  • Kopie dokumentów potwierdzających wymagane w ogłoszeniu lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenia (zaświadczenie) lub prowadzenia działalności gospodarczej.

  • Kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi.

  • Podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Metoda dostarczenia dokumentów

Dostarcz do 26.06.2023
  • pocztą

    Centrala Narodowego Funduszu Zdrowia Ul. Rakowiecka 26/30 02-528, Warszawa z dopiskiem: oferta pracy DSOZ/23/118

  • osobiście

    Dokumenty w formie papierowej należy składać do 26.06.2023 r. w zamkniętych kopertach, bezpośrednio w siedzibie Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia (kancelaria czynna w godzinach 8.00-16.00) lub przesłać na adres:

    Centrala Narodowego Funduszu Zdrowia

    02-528 Warszawa, ul. Rakowiecka 26/30

    z dopiskiem: oferta pracy DSOZ/23/118

    lub za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacyjnego.

Dodatkowe informacje

  • Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

Nasze wartości:

- otwartość na pacjenta

- efektywność

- innowacyjność

- satysfakcja pracowników

Aktualne oferty pracodawcy
DK/23/119

Starszy specjalista w Sekcji Standaryzacji i Zasobów Słownikowych w w Departamencie Świadczeń Opieki Zdrowotnej, Rakowiecka 26, Mokotów, Warszawa