Starszy Specjalista w Wydziale Analiz Bezpieczeństwa Procesów Przemysłowych

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Aleja Kraśnicka 27

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania Biura w zakresie spełniania obowiązków korporacyjnych.

  • Śledzenie zmian w prawie w obszarze BHP na potrzeby realizowanych szkoleń i usług.

  • Realizacja szkoleń okresowych BHP (m.in.. wystawianie i wysyłanie zaświadczeń, prowadzenie dokumentacji w postaci programów szkolenia, dzienników zajęć, protokołów przebiegu egzaminów i rejestru wydanych zaświadczeń) oraz z zakresu Pierwszej Pomocy.

  • Zapewnienie aktualnych, szczegółowych programów szkoleń okresowych BHP dla określonych grup stanowisk.

  • Zapewnienie aktualnych programów szkolenia instruktorów w zakresie metod prowadzenia instruktażu.

  • Tworzenie/weryfikacja i aktualizacja wewnętrznych aktów normatywnych w obszarze działania.

  • Realizacja zadań o których mowa w § 2 ust. 1 Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy dla podmiotów z którymi Biuro zawarło umowę w danym zakresie.

  • Monitoring incydentów bhp w GK PGE za pomocą narzędzi informatycznych i wyciąganie wniosków.

  • Organizacja kampanii plakatowych/broszurowych promujących bezpieczeństwo w firmie.

  • Nadzór, prowadzenie i archiwizowanie rejestru dokumentów dotyczących wypadków przy pracy, ZPW, zdarzeń pożarowych i chorób zawodowych obsługiwanych podmiotów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe z zakresu BHP/p.poż.

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń BHP, p.poż oraz z zakresu Pierwszej Pomocy.

  • Znajomość prawa pracy i prawa w obszarze BHP.

  • Umiejętność analizowania przyczyn incydentów wypadkowych i wyciągania wniosków.

  • Doświadczenie w tworzeniu materiałów dydaktycznych wspierających świadomość Pracowników w podległym obszarze.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Znajomość narzędzi i aplikacji IT w obszarze swojej działalności.

  • Silna motywacja do działania i nastawienie na realizację celów.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w organizacji o stabilnej pozycji na rynku energetycznym.

  • Bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego.

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Liczne świadczenia z ZFŚS.

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

  • 1 dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka (14 sierpnia).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce. PGE S.A. to spółka dominująca Grupy Kapitałowej PGE. Odpowiada za zarządzanie Grupą, zapewnia koordynację działań i wytycza strategiczne kierunki. Zapraszamy do współpracy – razem budujmy przyszłość polskiej energetyki.

Przewiń do profilu firmy