Starszy Specjalista w Wydziale Nadzoru Standaryzacji w Poznaniu

PSE S.A.O firmie

  • Marcelińska 71, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

PSE S.A.

Marcelińska 71

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • praca z układami obwodów wtórnych w zakresie Elektroenergetycznej automatyki Zabezpieczeniowej

  • udział w uzgodnieniach dokumentacji przedinwestycyjnej w zakresie rozwiązań technicznych w obwodach wtórnych NN i WN

  • opiniowanie dokumentacji rozwiązań technicznych w zakresie obwodów wtórnych NN i WN

  • udział w próbach i badaniach kontrolno-odbiorczych w celu zapewnienia wymagań standardów technicznych

  • udział w odbiorach inwestycyjnych obiektów sieci przesyłowej

  • udział w opracowywaniu i aktualizacji standardów, specyfikacji technicznych i wymagań funkcjonalnych obwodów wtórnych NN i WN

  • nadzór nad stosowaniem standaryzacji i typizacji w zakresie obwodów wtórnych NN i WN

  • wsparcie techniczne przy formułowaniu ocen w zakresie wydarzeń sieciowych, stanów awaryjnych i zakłóceniowych w zakresie obwodów wtórnych NN i WN

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek - elektroenergetyka, elektrotechnika, automatyka lub pokrewny,

  • co najmniej cztery lata doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie zadań;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1,

  • znajomość zagadnień technicznych dotyczących obwodów wtórnych stacji elektroenergetycznych,

  • prawo jazdy kat B,

  • obsługa komputera oraz urządzeń biurowych,

  • obsługa pakietu Office

  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości pow. 3m, brak przeciwskazań zdrowotnych umożliwiających prowadzenie samochodu służbowego, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność pracy w zespole.