Oferta pracy

Starszy Specjalista w Wydziale Sprzedaży Ratalnej

Bank Millennium S.A.O firmie

Bank Millennium S.A.

Świętego Mikołaja 72

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem posprzedażowym w zakresie współpracy z Partnerami Biznesowymi

  • Tworzenie i weryfikacja dokumentacji (umowy) pod kątem prawidłowości, dotyczącej współpracy z Partnerami

  • Tworzenie raportów na bazie analiz rozliczeniowych oraz raportów wewnętrznych dla podejmowanych działań w zakresie sprzedaży ratalnej

  • Wsparcie Key Account Managera w bieżących zadaniach

Nasze wymagania

  • Min. 2 - letnie doświadczenie w pracy z dokumentacją i kontraktami sprzedażowymi

  • Samodzielność w działaniu

  • Dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel, Power Point, Word

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej

  • Kreatywną pracę i możliwość wykazania się inicjatywą w realizacji zadań

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.