Oferta pracy

Starszy specjalista w Zakładzie Zabezpieczenia i Ochrony

Telewizja Polska S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, ul. Woronicza 17, mazowieckie,

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatek/kandydatów

zainteresowanych pracą w Ośrodku Administracji jako:

Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • prowadzenie i organizowanie w Spółce procedur w zakresie ratownictwa przedmedycznego, a także ich wprowadzenie w Zakładzie Głównym Telewizji Polskiej S.A oraz koordynowanie wdrażania w Oddziała Terenowych
  • realizacja zadań związanych z COVID-19
  • nadzór nad właściwym stanem i wyposażeniem apteczek pierwszej pomocy
  • przygotowywanie zapytań ofertowych, zamówień zakupu, umów w zakresie COVID-19
  • pomoc w przygotowaniu projektów pism, uchwał, wniosków związanych z działalnością w zakresie pierwszej pomocy oraz COVID-19
  • bieżące rozliczanie, opisywanie faktur i nadzorowanie wykonanych zadań związanych z świadczonymi usługami przez podmioty zewnętrzne
  • współpraca z jednostkami organizacyjnymi Zakładu Głównego i Oddziałami Terenowymi Telewizji Polskiej S.A., a w szczególności z Działem Bezpieczeństwa Biura Spraw Korporacyjnych w zakresie realizowanych zadań

Oczekujemy:

  • znajomości przepisów prawa związanych z sytuacją epidemiologiczną oraz aktualnych rozporządzeń i wytycznych ze strony Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego
  • wykształcenia wyższego (mile widziane: administracja, zarządzanie, rachunkowość, ratownictwo medyczne, bezpieczeństwo wewnętrzne)
  • umiejętności samodzielnej organizacji czasu pracy i wykonywania zadań pod presją czasu
  • dyspozycyjności

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w obszarze medycyny ratunkowej
  • wykształcenie wyższe medyczne
  • doświadczenie w pracy w organizacjach społecznych spełniających warunki jednostki współpracującej z systemem Państwowego Ratownictwa Medycznego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
  • Możliwość pracy w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Pełen zestaw benefitów pracowniczych (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

#dlaludzizmisja

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy