Oferta pracy

Starszy Specjalista w Zespole Ewidencji i Emisji

IPOPEMA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

IPOPEMA TFI S.A. specjalizuje się w tworzeniu i zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi. Towarzystwo zarządza obecnie ponad 110 funduszami o aktywach rzędu 60 mld zł. Oferta produktowa spółki obejmuje szeroki wachlarz różnego typu funduszy, które są zarządzane przez wysokiej klasy specjalistów, posiadających jedne z największych na polskim rynku kapitałowym doświadczenie w zakresie zarządzania oraz tworzenia wyspecjalizowanych funduszy inwestycyjnych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Podstawowe obowiązki:

  • Bieżąca współpraca z agentami transferowymi, bankami depozytariuszami oraz podmiotami prowadzącymi księgi rachunkowe funduszy inwestycyjnych;
  • Prowadzenie ewidencji uczestników funduszy inwestycyjnych zamkniętych;
  • Obsługa procesu emisji certyfikatów inwestycyjnych;
  • Koordynowanie procesu związanego z umarzaniem certyfikatów inwestycyjnych;
  • Udział w procesach tworzenia i likwidacji funduszy inwestycyjnych;
  • Sporządzanie raportów i kalkulacji.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki ścisłe;
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów prawa w zakresie funduszy inwestycyjnych;
  • Minimum 2 lata doświadczenia w towarzystwie funduszy inwestycyjnych, domu maklerskim lub agencie transferowym, w obszarze ewidencji uczestników;
  • Bardzo dobra znajomość Excel, umiejętność tworzenia makr będzie dodatkowym atutem!
  • Bardzo dobrej organizacji pracy;
  • Zaangażowania i proaktywnej postawy;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów.

Co zyskujesz dołączając do zespołu IPOPEMA TFI:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • opiekę medyczną;
  • kartę Multisport.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy