Ta oferta pracy jest nieaktualna od 145 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy specjalista

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-05-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Policji

    Dyrektor Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji

    poszukuje kandydatów na stanowisko

    starszego specjalisty w Centralnym Laboratorium Kryminalistycznym Policji

    Miejsce wykonywania pracy: Warszawa Al. Ujazdowskie 7, 00-583 Warszawa

    Miejsce pracy: Warszawa
    Opis stanowiska:
    • Projektowanie i rozwój systemów teleinformatycznych w CLKP.
    • Nadzór i koordynacja funkcjonowania zadań teleinformatycznych w komórkach organizacyjnych CLKP.
    • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania systemu obiegu informacji w CLKP w oparciu o Elektroniczny Dziennik Korespondencyjny (EDK).
    • Pełnienie funkcji Inspektora Bezpieczeństwa Teleinformatycznego.
    • Utrzymanie i zapewnienie prawidłowej eksploatacji systemów teleinformatycznych funkcjonujących w CLKP.

    Wymagania:

    niezbędne:

    • wykształcenie wyższe informatyczne
    • 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

    preferowane wymagania kwalifikacyjne:

    • język angielski – poziom B2
    • bardzo dobra znajomość PHP, JavaScript, MySQL
    • umiejętność pracy w zespole

    • życiorys i list motywacyjny
    • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
    • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych
    • oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
    • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i staż pracy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Policji z siedzibą w Warszawie. przy ul. Aleje Ujazdowskie 7, 00-583 Warszawa.

    W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail [email protected]

    CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 6 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Policji z siedzibą w Warszawie. przy ul. Aleje Ujazdowskie 7, 00-583 Warszawa. zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.