Czekamy na Państwa aplikację. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
ISDB LOGISTIK POLAND sp. z o.o.

Starszy Spedytor międzynarodowy

ISDB LOGISTIK POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 25 kwi 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów w zakresie organizacji transportu międzynarodowego (FTL, LTL)

  • aktywne pozyskiwanie klientów i przewoźników oraz budowanie długofalowej współpracy

  • monitorowanie i kontrola przebiegu realizacji zleceń transportowych

  • utrzymanie wysokiej jakości świadczonego zakresu usług

  • stała współpraca z firmami przewozowymi

  • realizacja założeń budżetowych

  • nadzór nad dokumentacją spedycyjną

  • przygotowywanie ofert dla procesów przetargowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 3 lata)

  • dobra znajomość rynku przewoźników

  • dobra znajomości języka angielskiego (warunek konieczny), język chiński lub język rosyjski będzie dodatkowym atutem

  • dobra znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • łatwość nawiązywania kontaktów, dyspozycyjność, operatywność i odpowiedzialność

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe: transport / logistyka

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • interesującą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku

  • zatrudnienie na umowę o pracę

Firma ISDB Logistik oferuje usługi logistyczne w zakresie przewozu drobnicy oraz ładunków całopojazdowych na terenie Europy Zachodniej, Środkowej i Wschodniej. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować specyficzne dla branży rozwiązania logistyczne, które odpowiadają szerokiej gamie rodzajów transportu.

Firma ISDB Logistik została założona w 2001 roku w Niemczech i tam mieści się główna siedziba firmy. Z biegiem lat zostały otwarte kolejne oddziały i tak w 2005 została otwarta niezależna firma ISDB na Słowacji, w 2009 roku oddział firmy w Chorwacji, a w 2019 roku we Wrocławiu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej https://isdb-logistik.pl/pl/

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje