Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Sprzedawca

Katarzyna Kucharska

3 5004 500 brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • bycie gospodarzem zarówno na targach, jak i kawiarni/księgarni Triki Tashka,

  • obsługa gości kawiarni/księgarni w naszym punkcie w Teatrze Guliwer (książki, gadżety, ale też kawa, herbata, ciastko),

  • doradzanie klientom w zakupach oraz informowanie o ofercie wydawnictwa, dbanie by czuli się u nas jak najlepiej,

  • dbanie o atmosferę oraz porządek na stoisku, w lokalu i na zapleczu oraz dbanie o ekspozycję materiałów promocyjnych i sprzedażowych,

  • kontrola stanu magazynu.

Nasze wymagania

  • chęci do pracy z klientem,

  • dobrej organizacji pracy,

  • dyspozycyjności i zaangażowania,

  • energii, uśmiechu i komunikatywności.

To oferujemy

  • umowę zlecenie,

  • godziny pracy: zróżnicowane, również w weekendy

  • pracę w dobrze zlokalizowanym punkcie,

  • szkolenia (kasa, terminal, oferta wydawnictwa Tashka),

  • korzystne zniżki pracownicze na asortyment wydawnictwa,

  • szansę na rozwój

  • umowa zlecenie 3500 – 4500 + wynagrodzenie procentowe zależne od wyników

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi