Logo Pracuj.pl

Starszy Sprzedawca – Kasjer

Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)O firmie

  • Solec Kujawski
    Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie zmiany, bądź w obecności Kierownika Sklepu od kilku do kilkunastu dni w miesiącu, poprzez organizację pracy zespołu, wyjaśnianie reklamacji z klientami sieci, przyjmowanie i kontrolę dostaw.
  • Zamawianie pieczywa oraz przygotowanie sklepu do inwentaryzacji.
  • Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych.
  • Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz jego obrębie.
  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży.
  • Wykładanie towaru oraz dbanie o właściwy sposób ekspozycji.
  • Praca z kolektorem oraz systemem SAP.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta.
  • Zaangażowanie, rzetelność i nastawienie na realizację celów.
  • Chęć do nauki i rozwoju.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz do pracy fizycznej.
  • Nastawienie na współpracę.

Mile widziane

  • Doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu.

To oferujemy

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Najszerszy na rynku pakiet programów socjalnych oraz benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, premie miesięcznie, podwyżki stażowe.
  • Możliwość dopasowania wymiaru etatu do Twoich potrzeb, w zależności od aktualnych możliwości kadrowych sklepu.
  • Profesjonalne wdrożenie i wsparcie.
  • Pakiet szkoleniowy dostosowany do wskazanego stanowiska.
  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy.
  • Bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy.
  • Dostęp do platformy rozwojowej ”EduAkcja” 24h na dobę z każdego urządzenia.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • e-kody na zakupy w Biedronce i Hebe
  • regularne badania profilaktyczne

Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)

Ponad 3250 sklepów w 1100 miejscowościach oraz 16 centrów dystrybucyjnych. To właśnie Biedronka – lider branży retail, który od 27 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju w strukturach firmy oraz bogaty pakiet programów socjalnych i benefitów. Zostań częścią naszego zespołu, miej wpływ na doświadczenia zakupowe milionów klientów w Polsce i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. #Codziennie.

Aktualne oferty pracodawcy
M382-10057

Starszy Sprzedawca – Kasjer, Solec Kujawski