Starszy Sprzedawca-kasjer USTRZYKI DOLNE

  • Ustrzyki Dolne, podkarpackie
  • Pracownik fizyczny
  • Umowa o pracę
  • Część etatu
  • 27.08.2019
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 26.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Ustrzyki Dolne

    O tym, dlaczego warto robić zakupy w Biedronce, pewnie dobrze wiesz.

    Ale czy wiesz, dlaczego warto u nas pracować?

    Ponieważ jesteśmy liderem rynku.

    Biedronka to ponad 2800 sklepów w ponad tysiącu miejscowości. Regularnie kupuje u nas aż 74% Polaków. Naszą pasją są świeże produkty i wysoka jakość codziennych zakupów. Dołączając do Jeronimo Martins Polska, dołączasz do największej prywatnej firmy w Polsce!

    Ponieważ dbamy o naszych pracowników.

    W całej Polsce zatrudniamy ponad 65 tys. osób. Zapewniamy im zróżnicowany pakiet socjalny, atrakcyjne wynagrodzenia i możliwość pracy blisko domu. Korzystamy z międzynarodowych dobrych praktyk Jeronimo Martins.

    Dołącz do zespołu Jeronimo Martins Polska S.A.

    Rozwijaj z nami największą sieć detaliczną w Polsce!

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • profesjonalna obsługa klienta przy kasie oraz na sali sprzedaży zgodnie ze standardami firmy,
    • dbanie o ekspozycję towaru,
    • samodzielne prowadzenie (lub w obecności Kierownika Sklepu) zmiany od kilku do kilkunastu razy w miesiącu (w zależności od potrzeb sklepu), tj. organizacja i nadzór nad pracą zespołu, wyjaśnianie reklamacji z klientami sieci, przyjmowanie i kontrola dostaw z Centrum Dystrybucyjnego do sklepu,
    • zamówienia na pieczywo, przygotowanie sklepu do inwentaryzacji,
    • inne zadania zlecone przez Kierownika Sklepu.

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy w sprzedaży, obsłudze klienta,
    • mile widziane doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu,
    • rzetelność i uczciwość,
    • wysoka motywacja do pracy i nastawienie na realizację celów,
    • umiejętność skutecznej komunikacji,
    • gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele) oraz do pracy fizycznej,
    • książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę bez okresu próbnego,
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatek do wynagrodzenia za każdą prowadzoną zmianę za godzinę w zależności od planu pracy,
    • bogaty pakiet socjalny,
    • przygotowanie do nowej roli - szkolenie
    • możliwość dalszego rozwoju – perspektywa awansu na Zastępcę Kierownika Sklepu.

    Powyżej podawane przez Ciebie dane osobowe w formularzu aplikacyjnym oraz we wgrywanym CV są zbierane przez nas - spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą przy ul. Żniwnej 5, 62-025 w Kostrzynie („Administrator”, „nas”), jako administratora Twoich danych osobowych w celu udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko do nas. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2018/05/2018-05-14-Polityka-Prywatno%C5%9Bci-Jeronimo-Martins-Polska.pdf