Oferta pracy

Starszy Sprzedawca / Key Holder

GUESS POLAND Sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)

Od 1981 roku GUESS jest jedną z najbardziej uznanych i wpływowych współczesnych marek odzieżowych na świecie. Nieustanne zaangażowanie, kreatywność i entuzjazm naszych pracowników są podstawą sukcesu marki GUESS. Obecnie szukamy najbardziej utalentowanych i pełnych pasji osób do naszego zespołu jako:

STARSZY SPRZEDAWCA / KEY HOLDER

OPIS STANOWISKA:

  • Profesjonalna obsługa klienta;
  • Udzielanie porad w doborze produktów;
  • Wsparcie Kierownika w zarządzaniu sklepem;
  • Planowanie i organizacja pracy zespołu;
  • Motywowanie i szkolenie pracowników;
  • Wsparcie w realizacji planów sprzedażowych.

WYMAGANIA:

  • Co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku Sprzedawcy/Starszego Sprzedawcy;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Zainteresowanie modą i bieżącymi trendami;
  • Entuzjazm i pozytywne nastawienie do życia;
  • Kreatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

OFERUJEMY:

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku i udział w intensywnym rozwoju firmy na rynku polskim;
  • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy);
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego - 75% awansów wewnętrznych;
  • Pracę w przyjaznym, kreatywnym i zaangażowanym zespole.

Rezerwujemy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy