Starszy Sprzedawca

  • Kraków, małopolskie
  • Floriańska 28, 31-021 Kraków, Polska pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2250–3000 zł brutto / mies.
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • 2019-08-06
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 2019-09-05)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Flying Tiger Copenhagen to popularna i szybko rozwijająca się, duńska sieć ponad 950 sklepów designerskich w 30 krajach. Oferujemy oryginalny, stale zmieniający się asortyment produktów własnego projektu i własnej marki w przystępnych, okrągłych cenach. 80% spośród naszych produktów kosztuje poniżej 10 zł.

    Poszukujemy osoby na stanowisko:

    Starszego Sprzedawcy
    do naszego sklepu Flying Tiger Copenhagen w Krakowie
    umowa o pracę na pełny etat (2800 – 3000zł brutto)
    umowa o pracę na ¾ etatu (2250zł brutto)
    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • odpowiedzialność za otwarcie i zamknięcie sklepu,
    • organizacja pracy i podział zadań na zmianie,
    • rozliczanie kasjerów i szykowanie wpłat do konwoju,
    • świadomość i kontrola kosztów na zmianie,
    • obsługa kasy fiskalnej,
    • dbanie o należytą ekspozycję towarów,
    • realizacja założonych celów sprzedażowych.

    Nasze oczekiwania:

    • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
    • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
    • umiejętność współpracy w zespole,
    • wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

    Oferujemy:

    • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
    • stabilność zatrudnienia,
    • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczenia zdrowotnego,
    • atrakcyjny system bonusowy,
    • kartę Multisport.

    KLAUZULA ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W REKRUTACJI
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Kasjer Sprzedawca przez Tiger Warsaw Sp. z o. o. zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).”