Oferta pracy

Starszy Sprzedawca / Sinsay

LPP S.A.O firmie

LPP S.A.

Tadeusza Kościuszki 73

Kutno

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja pracy zespołu sprzedawców (prowadzenie zmiany)

  • wsparcie kierownika w zarządzaniu salonem

  • praca z produktem w oparciu o wyniki sprzedaży i standardy VM

  • miła i profesjonalna obsługa klienta

Nasze wymagania

  • chcesz rozwijać menadżerskie umiejętności

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży, najlepiej w branży odzieżowej

  • lubisz modę i dobrze odnajdujesz się w pracy z produktem

  • potrafisz budować dobre relacje w zespole

  • jesteś otwarta/y na zmiany

To oferujemy

  • umowę o pracę (bez okresu próbnego)

  • ciekawą pracę w branży modowej

  • przyjazną atmosferę w zespole

  • bony zniżkowe na zakupy w salonach LPP

  • dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)

  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w Centrali

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

LPP S.A.

LPP to niekwestionowany lider branży odzieżowej w Polsce. Produkty naszych marek RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO i SiNSAY docierają do milionów klientów na świecie. Zespół LPP liczy ponad 24 000 wyjątkowych, pełnych energii i zaangażowania osób.

Nasze działania napędza pasja - to ona sprawia, że wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by być najlepszą firmą odzieżową na świecie.

Przewiń do profilu firmy