Logo Pracuj.pl

Starszy/sza Specjalista/tka ds. Public Relations

Benefit Systems S.A.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Benefit Systems S.A.

plac Europejski 2

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, realizacja i raportowanie działań komunikacyjnych z zakresu PR korporacyjnego dla Grupy Kapitałowej Benefit Systems oraz PR produktowego jej marek, w tym produktów B2B (np. MultiSport, MyBenefit) oraz produktów B2C (m.in. Zdrofit, Yes2Move.com).
  • Redakcja materiałów prasowych, odpowiedzi na zapytania dziennikarzy oraz przemówień dla ekspertów wewnętrznych.
  • Współpraca z agencjami oraz podwykonawcami i partnerami.
  • Obsługa biura prasowego.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Grupy Kapitałowej Benefit System i jej marek.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 5 lat doświadczenia w prowadzeniu działań PR in house lub po stronie agencji? (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w realizacji projektów z obszaru świadczeń pozapłacowych, zdrowia lub sportu)
  • Masz lekkie pióro i wykazujesz się elastycznością w pisaniu różnego rodzaju tekstów – od treści lifestylowych, przez merytoryczne informacje prasowe, aż po zwięzłe komunikaty korporacyjne?
  • Szeroka znajomość rynku mediów jest Twoim atutem?
  • Aktywnie poszukujesz nowych tematów komunikacyjnych i wykazujesz się kreatywnością?
  • Z łatwością nawiązujesz relacje, potrafisz odnaleźć się w różnorodnym środowisku pracy oraz dobrze radzisz sobie z wykonywaniem zadań pod presją czasu?
  • Cechuje Cię zaangażowanie, dokładność i samodzielność?
  • Chcesz współtworzyć ciekawe projekty komunikacyjne dla rozpoznawalnych marek, takich jak MultiSport czy Benefit Systems?

To oferujemy

  • Czekamy na Ciebie z umową o pracę na czas określony lub z kontrakt B2B.
  • Otrzymasz pakiet szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych.
  • Jesteśmy różni, lubimy wstawać o rożnych porach i cenimy sobie work-life balance.
  • Zapewniamy elastyczny system pracy (HO/hybrydowa).
  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą, a na większy głód mamy lunche, podczas których korzystamy z karty BenefitLunch.
  • Możesz skorzystać z dodatkowego wsparcia w nauce języka obcego.
  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych.
  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit oraz tańsze bilety do kina i teatru.
  • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z prywatnej opieki medycznej.
  • Jako rodzic możesz otrzymać dofinansowanie do żłobków i przedszkoli oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci.
  • W BS Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • jeden krótszy dzień pracy
  • dodatkowy urlop
  • Program wsparcia psychologicznego

Benefit Systems S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2011 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Karta MultiSport – najważniejszy produkt spółki został zaprezentowany światu w 2004 roku i w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najpopularniejszych benefitów w Polsce – obecnie korzysta z niego ponad 1 000 000 Użytkowników, a 78 proc. z nich deklaruje, że ćwiczy więcej właśnie dzięki karcie MultiSport.

Starszy/sza Specjalista/tka ds. Public Relations, plac Europejski 2, Wola, Warszawa