Oferta pracy

Starszy Technik Odzieżowy

Pepco Poland Spółka z o. o.

Strzeszyńska 73A

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i wsparcie pracy dla grupy techników odzieżowych

  • współtworzenie standardów jakości w odzieży

  • współpraca z kupcami i konstruktorami w zakresie tworzenia technologicznych wytycznych dla odzieży.

  • przygotowywanie dokumentacji technologicznych

  • współpraca z producentami odzieży

  • współpraca z laboratoriami zewnętrznymi oraz jednostkami kontrolująco certyfikującymi

  • kontrola i ocena jakości wzorów przedprodukcyjnych

  • weryfikacja jakości wyrobów wprowadzanych do obrotu.

Nasze wymagania

  • min. średnie wykształcenie o profilu odzieżowym (technik odzieży, konstruktor)

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej

  • znajomość zasad kroju i szycia

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu poleconych zadań

  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.

To oferujemy

  • korzystne warunki wynagrodzenia

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji

  • kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • możliwość podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • dodatkowe benefity pracownicze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • Multikafeteria