Oferta pracy

Starszy Technik Serwisu

Cyfrowy Polsat S.A.

  • Konstruktorska 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Konstruktorska 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie napraw dekoderów TV satelitarnej i naziemnej oraz innych urządzeń elektronicznych,

  • Naprawa urządzeń elektronicznych na poziomie komponentów,

  • Ręczny montaż / demontaż komponentów THT, SMD, BGA

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne - preferowane specjalności: elektronika lub pokrewne,

  • Min. 3 lata doświadczenia w naprawach urządzeń elektronicznych na poziomie komponentów,

  • Umiejętność diagnozowania i naprawiania urządzeń elektronicznych,

  • Umiejętność czytania i analizowania schematów elektronicznych,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,

  • Wysokie zdolności manualne, praktyczna umiejętność montażu / demontażu komponentów z użyciem lutownicy, hot air i mikroskopu.

Mile widziane

  • Znajomość obsługi stacji lutowniczej Martin Expert,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,

  • Komunikatywność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Uprawnienia G1 eksploatacja.

To oferujemy

  • Pracę na odpowiedzialnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Dostęp do nowych technologii,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi