Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy technik UTR - dział eMobility

Eaton Tczew

  • 30 Stycznia 55, Tczew
    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Eaton Tczew

30 Stycznia 55

Tczew

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń znajdujących się na terenie zakładu.

  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń oraz ich bieżąca konserwacja.

  • Podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapobiegania awariom maszyn/urządzeń.

  • Diagnostyka, usuwanie awarii i usterek maszyn/urządzeń.

  • Wdrażanie usprawnień i modyfikacji maszyn/urządzeń oraz stanowisk produkcyjnych.

  • Uaktualnianie dokumentacji zgodnie z bieżącą sytuacją.

  • Utrzymanie i konserwacja infrastruktury technicznej.

  • Nadzorowanie zapasami i wnioskowanie o zakup części zamiennych.

  • Koordynowanie prac serwisów zewnętrznych

  • Odbiory maszyn od strony utrzymania ruchu u dostawcy jak i na miejscu w Eaton

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu mechanicznym, elektromechanicznym, elektrycznym.

  • Znajomość układów mechanicznych, elektrycznych, hydraulicznych, pneumatycznych oraz automatyki przemysłowej.

  • Wiedza na temat bezpieczeństwa pracy z ww. urządzeniami.

  • Znajomość rysunku technicznego.

  • Umiejętność analizowania pracy maszyn i przebiegów procesów produkcyjnych.

  • Umiejętność lokalizacji i naprawianie awarii produkcyjnych.

  • Doświadczenie z zakresu konserwacji maszyn.

  • Znajomość zagadnień TPM.

  • Oczekiwane min 2 lata doświadczenia w pracy z urządzeniami przemysłowymi jako mechanik/technik UR.

  • Zdolność do wykonywania prac na wysokości (powyżej 3m).

  • Samodzielność, zaangażowanie i dokładność.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Uprawnienia SEP do 1kV.

Mile widziane

  • Posiadanie uprawnień na obsługę wózków widłowych i podestów ruchomych przejezdnych wolnobieżnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Eaton Tczew

Eaton Corporation jest producentem szerokiej gamy produktów z branż zarządzania energią (automotive, trucks, hydraulics, aerospace, electric). Posiadamy ponad stuletnie doświadczenie i jesteśmy globalnym liderem w dziedzinie produktów i usług związanych z systemami kontroli i dystrybucji mocy, zasilaniem awaryjnym oraz automatyką przemysłową; komponentów hydraulicznych; paliwa lotniczego; systemów hydraulicznych i pneumatycznych wojskowego i cywilnego zastosowania; a także systemów zwiększających osiągi, ekonomiczne zużycie paliwa i bezpieczeństwo w samochodach osobowych i ciężarówkach. W 2012 roku Eaton połączył się z Cooper Industries. Obecnie zatrudniamy około 100.000 osób i sprzedajemy produkty w ponad 175 krajach. W Polsce Eaton obecny jest od 1997 roku. Nasze zakłady produkujące części do samochodów osobowych i ciężarowych zlokalizowane są w Bielsku-Białej i Tczewie, w Gdańsku natomiast znajduje się główne biuro sprzedaży komponentów kontroli i dystrybucji energii elektrycznej. Więcej informacji na stronie www.eaton.com

Przewiń do profilu firmy