Oferta pracy

Starszy Technik utrzymania ruchu (mechanik)

3M Wrocław Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola stanu i poprawności działania maszyn i urządzeń produkcyjnych;

  • Utrzymanie w ruchu (serwis, remonty, regulacje, przeglądu i naprawy) maszyn i urządzeń produkcyjnych w zakresie mechaniki, elektryki i pneumatyki;

  • Organizowanie oraz utrzymywanie w czystości stanowiska pracy;

  • Instruowanie użytkowników (operatorów) o zasadach prawidłowej eksploatacji maszyn i urządzeń;

  • Projektowanie i wykonywanie prostych części maszyn i urządzeń produkcyjnych;

  • Definiowanie i realizacja usprawnień;

  • Raportowanie prac zgodnie z funkcjonującymi systemami raportowania.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne i doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata;

  • Dociekliwość i samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań zaistniałych problemów;

  • Znajomość działań diagnostycznych/naprawczych z zakresu mechaniki, elektryki, hydrauliki i pneumatyki;

  • Wiedza z zakresu mechaniki;

  • Znajomość obsługi komputera;

  • Zdolności manualne;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Świadectwo kwalifikacji E1 do 1kV, mile widziane E2/E3;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane

  • Znajomość układów hydraulicznych, pneumatycznych oraz elektrycznych;

  • Znajomość rysunku technicznego, schematów elektrycznych;

  • Znajomość zagadnień 5S i umiejętność pracy z zachowaniem w/w zasad.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Dofinansowanie wakacji

  • Opieka medyczna

  • Fundusz socjalny

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowana stołówka

  • Program emerytalny

  • Bezpłatny transport

  • Karta multisport

  • Coroczne podwyżki

  • Możliwość zakupu akcji firmy 3M na preferencyjnych warunkach

  • Pakiet szkoleń i działań rozwojowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • Bezpłatny transport do/z pracy

3M Wrocław Sp. z o.o.

Nauka i opracowane w 3M nowoczesne technologie znajdują zastosowanie na całym świecie, poprawiając jakość życia. Osiągamy roczną sprzedaż na poziomie 33 miliardów dolarów, a ponad 93 000 naszych pracowników współpracuje z klientami na całym świecie. 3M od lat angażuje się w innowacje. Budując przestrzeń do poszukiwania nowych rozwiązań, zachęcamy i wspieramy naszych pracowników do podejmowania ryzyka w wypracowywaniu kreatywnych rozwiązań. Czerpiemy z różnorodności, co owocuje innowacyjnością. U nas możesz wykorzystać swój talent, tworząc rozwiązania, które mają znaczenie.

Przewiń do profilu firmy