Logo Pracuj.pl

Starszy Technolog w branży bieliźnianej

Pracuj.pl dla FirmO firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie konstrukcji oraz dokumentacji rozmiarowej wraz ze stopniowaniem,
  • przekazywanie sugestii dotyczących możliwości udoskonalenia produktu pod kątem jego walorów użytkowych,
  • komentowanie wzorów i monitorowanie poprawności wyprodukowanych wzorów
  • konstrukcja, modelowanie i stopniowanie bielizny damskiej
  • opracowanie tabel rozmiarowych wraz ze stopniowaniem
  • współpraca z projektantem w zakresie technologii oraz konstrukcji bielizny

Nasze wymagania

  • minimum 3 -letnie doświadczenie w konstrukcji bielizny, modelowanie i stopniowanie bielizny damskiej (znajomość konstrukcji bielizny na duże biusty)
  • znajomość zasad kroju i szycia
  • znajomość programów konstruktorskich
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność i kreatywność

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B w zależności od preferencji Kandydata
  • pracę hybrydowa
  • stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji
  • pracę w kreatywnej atmosferze
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie zajęć sportowych (karta Multisport)
  • prywatną opieka medyczna

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

Etapy rekrutacji

1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Relokacja

Firma jest otwarta na pomoc w relokacji pracowników do Gdańska.

Pracuj.pl dla Firm

Naszym klientem jest Esotiq & Henderson - polska firma działająca od 12 lat na rynku bieliźnianym. Zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą bielizny, odzieży oraz kosmetyków. Esotiq nieustannie się rozwija, posiada 60 własnych salonów własnych w większych miastach w Polsce oraz 300 salonów franczyzowych. Siedziba firmy znajduje się w Gdańsku, a Esotiq zapewnia wsparcie w przypadku relokacji.

Starszy Technolog w branży bieliźnianej, dolnośląskie