Oferta pracy

Starszy Technolog w branży bieliźnianej

Pracuj.pl dla Firm

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie konstrukcji oraz dokumentacji rozmiarowej wraz ze stopniowaniem,

  • przekazywanie sugestii dotyczących możliwości udoskonalenia produktu pod kątem jego walorów użytkowych,

  • komentowanie wzorów i monitorowanie poprawności wyprodukowanych wzorów

  • konstrukcja, modelowanie i stopniowanie bielizny damskiej

  • opracowanie tabel rozmiarowych wraz ze stopniowaniem

  • współpraca z projektantem w zakresie technologii oraz konstrukcji bielizny

Nasze wymagania

  • minimum 3 -letnie doświadczenie w konstrukcji bielizny, modelowanie i stopniowanie bielizny damskiej (znajomość konstrukcji bielizny na duże biusty)

  • znajomość zasad kroju i szycia

  • znajomość programów konstruktorskich

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność i kreatywność

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B w zależności od preferencji Kandydata

  • pracę hybrydowa

  • stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji

  • pracę w kreatywnej atmosferze

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie zajęć sportowych (karta Multisport)

  • prywatną opieka medyczna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Relokacja

Firma jest otwarta na pomoc w relokacji pracowników do Gdańska.

Naszym klientem jest polska firma działająca od 12 lat na rynku bieliźnianym. Zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą bielizny, odzieży oraz kosmetyków. Siedziba firmy znajduje się w Gdańsku. Firma cały czas się rozwija, posiada 60 własnych salonów własnych we większych miastach w Polsce oraz 300 salonów franczyzowych

Przewiń do profilu firmy