Oferta pracy

Starszy Tester Automatyzujący

SII Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
W nawiązaniu do zaleceń związanych z koronawirusem o ograniczeniu spotkań, jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online, za pomocą wideokonferencji.
Starszy Tester Automatyzujący Numer ref.: 200917-S3XZC
Twoje zadania:

Dla jednego z klientów z sektora bankowego poszukujemy doświadczonego Testera Automatyzującego, który będzie realizował projekty z obszaru do obszaru Bancassurance i projektu związanego z omnikanałowością sprzedaży.

Zadania:

  • Pisanie testów e2e i testów integracyjnych dla aplikacji webowych i warstwy back-end
  • Dbanie o jakość wytwarzanego oprogramowania
  • Wyszukiwanie, poznawanie oraz wdrażanie optymalnych technologii
  • Wspieranie osób od strony biznesu w kwestiach technicznych
  • Praca zespołowa i wsparcie innych członków zespołu
Twoje umiejętności:
  • Minimum 3 lata doświadczenia
  • Znajomość Javy lub JS
  • Doświadczenie w metodyce Agile
  • Doświadczenie w Java Selenium do automatyzacji testów e2e i testów integracyjnych
  • Doświadczenie w tworzeniu frameworku testowego dla aplikacji webowych i back-endowych.
  • Umiejętność pisania testów integracyjnych

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zatrudniając 4 500 specjalistów Sii jest
    liderem w swojej branży
  • Tytuł Great Place to
    Work
    przyznawany
    od 2015 roku
  • Prestiżowe projekty dla polskich i
    międzynarodowych
    klientów
  • Praca w gronie
    najlepszych ekspertów
  • 500 000 PLN rocznie na wsparcie
    pasji pracowników i wolontariatu
  • Job Changer - aplikacja wspierająca zmiany projektów
  • Nowocześnie
    zaprojektowane,
    komfortowe biura
  • Prywatna opieka
    zdrowotna i karta
    Multisport dla Ciebie i rodziny
  • Udział w wielu
    szkoleniach, meetupach
    czy webinarach

Zainteresowała Cię ta oferta?

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy