Oferta pracy

Starszy Tester (e-Doręczenia)

PKO BP Finat sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL / PLSQL

  • Jira

  • Zephyr

  • SoapUI

  • JMeter

  • Selenium WebDriver

  • Java / JavaScript / XML / WebServices

O projekcie

Dla naszego Klienta z sektora public, poszukujemy doświadczonych Testerów do projektu e-Doręczenia w obszarze rozwiązań dla klienta masowego / obywatela.

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie testów manualnych

  • przygotowywanie środowisk i narzędzi testowych

  • opracowywanie skryptów do automatyzacji testów

  • opracowywanie dokumentacji testowej: scenariuszy testowych, przypadków testowych, raportów

  • udział we wdrażaniu oprogramowania

  • zapewnianie jakości wytwarzanych produktów

  • współpraca z zespołem wytwarzania oprogramowania

  • współpraca z testerami biznesowymi klienta

  • zarządzanie małymi zespołami testerów (do 5 osób)

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania - testy funkcjonalne, integracyjne, akceptacyjne, automatyczne, wydajnościowe

  • certyfikat ISTQB/ISEB lub równoważny

  • praktyczna znajomość języka SQL / PLSQL

  • doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania testami oraz raportowania błędów, np.: JIRA, Zephyr

  • min. 2-letnie doświadczenia w pracy z narzędziami wspomagającymi testy: SoapUI, JMeter

  • min. 2-letnie doświadczenie w automatyzacji testów w narzędziu Selenium WebDriver, lub pokrewne

  • min. 2-letnie doświadczenie w koordynowaniu prac zespołu testerskiego, jak i prac zespołu testerów biznesowych

  • praktyczne doświadczenie w planowaniu prac zespołu testerskiego w procesie wytwarzania i utrzymania oprogramowania

  • praktyczna wiedza w zakresie Java / JavaScript / XML / WebServices

  • umiejętność analitycznego myślenia

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • możliwość udziału w innowacyjnych projektach i wpływu na kształt procesów

  • ciekawą pracę w zgranym i doświadczonym zespole

  • długofalową współpracę w ramach B2B

  • praca w trybie 100% zdalnym lub hybrydowym (biuro w Warszawie)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne