Starszy Tester

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 16.11.2018
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 16.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dalszym, dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy
    rekrutację na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gliwice

    Główne zadania:

    • zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania wytworzonego przez zespoły programistyczne
    • przygotowywanie i przeprowadzenie przypadków testowych
    • tworzenie dokumentacji testowej
    • tworzenie, przeprowadzanie i analiza testów automatycznych
    • wspieranie międzyplatformowych testów funkcjonalnych
    • proponowanie zmian racjonalizatorskich do procesu testowego

    Od kandydatów oczekujemy:

    • min. 3 lat doświadczenia w branży IT
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2)
    • mile widziana znajomość języka niemieckiego
    • doświadczenia w testowaniu na podstawie specyfikacji funkcjonalnej i technicznej
    • doświadczenia w automatyzowaniu testów
    • wysokiej motywacji do nauki i rozwoju
    • otwartości na nowe pomysły i technologie
    • dokładności i sumienności
    • doświadczenia w pracy opartej na metodologiach Agile

    Czekają na Ciebie:

    • ciekawa i pełna wyzwań praca w stabilnej, międzynarodowej firmie
    • ludzie z pasją, którzy inspirują i wspierają
    • rewelacyjna atmosfera w zespole każdego dnia
    • możliwość pracy zdalnej
    • liczne okazje do integracji i wspólnej zabawy
    • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
    • specjalne programy motywacyjne dla wszystkich pracowników (np.dodatkowy urlop)
    • system kafeteryjny – sam możesz wybrać dodatkowe świadczenia
    • umowa o pracę i wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności

    bottom