Oferta pracy

Starszy Tester Manualny

Onex GroupO firmie

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Testowanie i zgłaszanie błędów 😊 – Testy nowych funkcjonalności, regresyjne, dymne, wydajnościowe i używalności aplikacji

  • Zapewnienie wysokiej jakości systemu z branży e - commerce oraz międzynarodowego sklepu internetowego onex.store

  • Planowanie i nadzorowanie testów systemów przed wdrożeniem w środowisku produkcyjnym

  • Dokumentowanie scenariuszy testowych oraz nadzorowaniem poprawności działania testów automatycznych

  • Wspieranie zespołów programistycznych zgodnie z metodyką SCRUM

  • Prowadzenie i podsumowywanie statystyk z postępu testów

Nasze wymagania

  • Masz około 3 lat doświadczenia w pracy w roli testera oprogramowania

  • Znasz metody i techniki testowania systemów

  • Posiadasz umiejętności analizowania defektów oprogramowania

  • Podstawowe zapytania SQL nie są Ci straszne

  • Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacje w mowie i piśmie

  • Twoje umiejętności interpersonalnych są na wysokim poziomie

  • Potrafisz pracować w zwinnym zespole

Mile widziane

  • Certyfikat ISTQB

  • Doświadczenie środowisku Agile – SCRUM

  • Mile widziana znajomość języków programowania (C#.NET)

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Kompleksowe stanowisko - zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia do pracy

  • Elastyczne godziny pracy - możliwość dostosowania godzin pracy oraz formy umów

  • Szeroki wachlarz szkoleń - szkolenia produktowe, sprzedażowe, zajęcia z języka oraz fundusz na rozwój własny

  • Onexowa biblioteka - tworzona przez pracowników dla pracowników

  • Opieka medyczna - abonament LuxMed / PZU Zdrowie do wyboru

  • Karta Multisport - dostęp do ok. 4000 obiektów sportowych w 650 miastach Polski

  • Integracje - wyjazdy integracyjne pełne frajdy i wyzwań

  • Bonusy świąteczne - wystawne kolacje i premie świąteczne

  • Zwierzęcy wolontariat - wspieramy schroniska i pomagamy w opiece nad bezdomnymi zwierzętami

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Onex Group

Onex Group to największy w Polsce dostawca Office 365 i Azure dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz lider na rynku szkoleń e-learningowych z oprogramowania Microsoft. Nasz portal CentrumXP to najpopularniejszy w kraju serwis o technologii Microsoft.

Jesteśmy Partnerem Roku 2018 Microsoft w Polsce oraz zdobywcą tytułu Microsoft 2017 Global Partner of the Year Finalist!

Twoim głównym zadaniem będzie rozwój wewnętrznych systemów informatycznych w obszarach e-commerce, CMS, CRM i WMS oraz rozwój i utrzymanie komunikacji z systemami zewnętrznymi.

Przewiń do profilu firmy