Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Tester Manualny

In4mates

In4mates

Stefana Czarnieckiego 35

Warszawa

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Selenium

O projekcie

Poszukujemy doświadczonego testera manualnego, który wesprze proces zapewnienia jakości w realizowanych zgodnie ze Scrum projektach rozwijających platformę sprzedażową SellFee (https://www.thesellfee.com/)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i prowadzenie testów manualnych,

  • proponowanie i wdrażanie optymalizacji w procesie zapewnienia jakości,

  • wspieranie swoim doświadczeniem młodszych kolegów i koleżanki, z czasem (po poznaniu SellFee) pełnienie roli lidera niewielkiego zespołu testerów,

  • ścisła współpraca z pozostałymi członkami zespołu wytwarzającego oprogramowanie (w tym programiści i analitycy).

Nasze wymagania

  • co najmniej 4-letniego doświadczenia w testowaniu aplikacji webowych,

  • doświadczenia w roli merytorycznego lidera zespołu testerskiego,

  • doświadczenia we współpracy z użytkownikami biznesowymi,

  • doświadczenia w raportowaniu wyników testów,

  • płynnego posługiwania się językiem polskim.

  • znajomość branży bankowej,

  • umiejętność pracy w Scrum,

  • doświadczenie w automatyzacji testów,

  • ukończone studia techniczne,

  • certyfikacja ISTQB.

To oferujemy

  • długofalową, partnerską współpracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • przyjazne środowisko pracy,

  • udział w licznych wydarzeniach firmowych,

  • firmowy telefon, laptop i dodatkowy monitor,

  • benefity (opieka zdrowotna, Multisport),

  • uroki kameralnej, świeżo wyremontowanej siedziby (dobra kawa, piłkarzyki, ogród itp.),

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

In4mates

Powstaliśmy w 2010 roku, od tego czasu systematycznie się rozwijamy. Nasza działalność to z jednej strony projektowanie i tworzenie aplikacji „szytych na miarę”, a z drugiej – rozwój produktów własnych: Sellfee i Templar. W naszym rozwoju dbamy cały czas o to, by firma była przyjaznym miejscem pracy, a rosnąc nie stała się zbiurokratyzowaną korporacją.

Prowadzimy dość zróżnicowane prace projektowe, zarówno jeżeli chodzi o tematykę, jak i wielkość. Współpracujemy z najróżniejszymi klientami: od międzynarodowych korporacji i instytucji publicznych, po małe firmy i startupy. Najczęściej mamy do czynienia z branżą finansową, ale realizujemy też projekty dla branży farmaceutycznej, telekomunikacyjnej, przemysłu.

Nasze projekty prowadzimy w oparciu o niewielkie zespoły scrumowe. Staramy się przy tym, by ich członkowie byli jak najbardziej zgrani oraz by ich umiejętności i temperamenty wzajemnie się uzupełniały. Dużą wagę przywiązujemy do zapewnienia jakości.

Od samego początku działania firmy staramy się być na bieżąco z trendami technologicznymi. Odważnie ale i pragmatycznie poszukujemy nowych technologii, których wykorzystanie z jednej strony przekłada się na lepszą ofertę biznesową i efektywniejszy proces wytwórczy, a z drugiej umożliwia rozwój pracowników. Dlatego poświęcamy czas na badanie rynku czy przeprowadzanie projektów typu "Proof of Concept" – dla klientów i wewnętrznie. Zdobytą wiedzą dzielimy się na wewnętrznych seminariach.

Mieliśmy przygody z najróżniejszymi frameworkami (w tym Ruby on Rails, Knockout, Ember, React), jednak wraz ze wzrostem firmy zaczęliśmy przykładać coraz większą wagę do specjalizacji w optymalnie wybranych technologiach. Wypracowanym standardem w naszych projektach jest obecnie Java i Spring Boot (od strony back-end'u) oraz Angular (od strony front-end'u). Oczywiście w zależności od potrzeb wzbogacamy powyższy stos technologiczny, w niektórych projektach wykorzystujemy na przykład Drools, Activity, czy technologie związane z blockchain.

Dużą wagę przywiązujemy nie tylko do obszaru "Dev", ale też "Ops". Od dawna stawiamy na konteneryzację i automatyzację procesu wdrożeniowego z użyciem Jenkins. Od dwóch lat budujemy kompetencje kubernetesowe – chcemy je nadal poszerzać, by efektywnie wykorzystywać własną infrastrukturę Kubernetes w realizowanych przez nas projektach oraz optymalnie modularyzować nasze produkty. Jednym ze strategicznych kierunków naszego rozwoju jest też zdobycie kompetencji w obszarze chmury Google.

W codziennej pracy scrumowej wspierają nas narzędzia takie jak Jira, Upsource, Gitlab, Google Workspace, InteliJ IDEA czy Element/Matrix.

Przewiń do profilu firmy