Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Starszy tester oprogramowania (branża finansowa)

Solwit S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)
OBOWIĄZKI
  • Współpraca z klientem, przygotowywanie rozwiązań spełniających potrzeby i oczekiwania klienta
  • Planowanie projektów testowych
  • Wykonywanie zadań testerskich na różnych etapach projektu, dla różnych typów testów, zgodnie ze strategią i procesem
  • Merytoryczne reprezentowanie zespołu na spotkaniach z klientem
  • Dbałość o efektywność procesu testowego
  • Udzielanie wsparcia członkom zespołu w ramach posiadanej wiedzy i umiejętności
WYMAGANIA
  • Doskonała znajomość zagadnień testowania systemowego/E2E
  • Praktyczne doświadczenie w testowaniu złożonych, wielosystemowych środowisk finansowych
  • Minimum 5 lat doświadczenia komercyjnego w testowaniu oprogramowania
  • Znajomość narzędzi wspierających testowanie
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji testowej (plan testów, przypadki testowe)
  • Umiejętność doprecyzowania wymagań z biznesem
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Język angielski na poziomie minimum B2

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi do automatyzacji
  • Praktyczne doświadczenie z BDD/Gherkin

Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. (RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Solwit Spółka Akcyjna, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych zgodnie z klauzulą informacyjną podaną przez Solwit S.A. w trakcie procesu rekrutacji, a także w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

Ogłoszenie archiwalne