Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Starszy Tester Oprogramowania - Test Lead

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    QUALITY BRIDGE

    QUALITY BRIDGE to dostawca usług dla branży IT. Aktualnie poszukujemy doświadczonych testerów oprogramowania zainteresowanych dalszym rozwojem w dziedzinie testowania.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: waw/ttl/17/06

    ZADANIA:

    • przygotowywanie dokumentacji testowej (przypadki testowe, raport z testów, plan testów) na podstawie dostępnej dokumentacji analitycznej/technicznej/wywiadu środowiskowego
    • definiowanie wymagań na środowiska testowe i przygotowywanie danych testowych na potrzeby planowanych testów
    • szacowanie pracochłonności testów na podstawie wymagań/dokumentacji funkcjonalnej
    • wykonywanie testów na podstawie zdefiniowanych przypadków testowych, dokumentacji funkcjonalnej
    • raportowanie błędów wykrytych w testowanej aplikacji
    • raportowanie statusu testów oraz poziomu jakości produktu zgodnie ze zdefiniowanymi miarami
    • ścisła współpraca z analitykami, programistami, administratorami, kierownikami projektów

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe (informatyka, telekomunikacja)
    • min. 3 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania (testy systemowe, integracyjne, akceptacyjne; funkcjonalne i niefunkcjonalne), dużym atutem będzie doświadczenie w sektorze telekomunikacyjnym (TELCO)
    • atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu procesem testowania, planowaniu testów
    • dobra znajomość cyklu wytwarzania oprogramowania, metodyki testów, najlepszych praktyk - certyfikacja ISTQB Advanced będzie atutem
    • doświadczenie w pracy z narzędziami do automatyzacji testów: JMeter, SOUP UI, Sellenium
    • umiejętność zadawania zapytań na bazie Oracle - zaawansowana znajomość SQL będzie atutem
    • podstawowa wiedza na temat aplikacji webowych i sieci oraz obiektowych języków programowania
    • wysoko rozwinięte zdolności analityczne, komunikatywność, umiejętność współpracy w ramach złożonych projektów testowych
    • jęz. angielski średnio zaawansowany (B2)

    OFERUJEMY:

    • udział w ciekawych projektach
    • dostęp do najnowszych technologii IT – możliwość ciągłego rozwoju
    • umowę-zlecenie, B2B

    Osoby zainteresowane prosimy o PILNE przesyłanie CV klikając w przycisk Aplikuj.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez QUALITY BRIDGE z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.