Logo Pracuj.pl

Starszy tester oprogramowania

iPOS SAO firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

Mile widziane

  • Selenium

  • Robot Framework

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie scenariuszy testowych
  • przeprowadzanie testów manualnych oraz automatycznych oprogramowania terminali płatniczych i urządzeń fiskalnych
  • raportowanie wykrytych błędów
  • praca zdalna z dowolnego miejsca

Nasze wymagania

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w zakresie testowania automatycznego oraz manualnego,
  • umiejętność w zakresie tworzenia scenariuszy testowych
  • znajomość Python na poziomie umożliwiającym automatyzację różnego typu zadań
  • doświadczenie w testowaniu z wykorzystaniem narzędzi do automatyzacji (np. Selenium, Robot Framework)
  • podstawowa znajomość Linuksa
  • dobra znajomość języka angielskiego

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

To oferujemy

  • pracę zdalną
  • współudział przy projekcie tworzącym nową rzeczywistość świata Retailu
  • pracę w bardzo zgranym zespole, luźną i przyjazną atmosferę
  • nowoczesne narzędzia pracy

Jesteśmy iPOS - twórcą inteligentnego kasoterminala z platformą umożliwiającą zarządzanie sklepem. Nasze rozwiązania kierujemy do małych i średnich przedsiębiorców prowadzących sprzedaż detaliczną. Zrealizowaliśmy projekt mający realny wpływ na zmianę świata retailu, na który czeka 1,5 miliona potencjalnych klientów tylko na rynku polskim. Działamy w modelu SaaS, a klientów pozyskujemy głównie w internecie poprzez własny e-commerce. Jeśli masz ambicję go rozwinąć, masz doświadczenie programowaniu i chcesz pracować przy nowatorskim projekcie w najciekawszej i dającej najwięcej satysfakcji fazie rozwoju - dołącz do #iPOS team.

Starszy tester oprogramowania, wielkopolskie