Oferta pracy

Starszy UX/UI Designer/Starsza UX/UI Designerka

Grupa Pracuj

10 00013 200 brutto / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Google Analytics

  • Figma

Mile widziane

  • UML

  • HTML

  • CSS

O projekcie

Jeżeli tak jak my wierzysz, że UX to nie tylko input i select, ale przede wszystkim proces, a dodatkowo posiadasz umiejętności tworzenia pięknych interfejsów to Dryg.pl jest miejscem dla Ciebie. Każdy z członków zespołu ma możliwość realizowania się w różnych obszarach - naszą podstawową zasadą to słuchanie siebie nawzajem. Jeżeli chcesz mieć realny wpływ na kształt tworzonego produktu oraz być dumny z tego, że "To ja to zaprojektowałem" nie zwlekaj i aplikuj!

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie UX aplikacji internetowej i mobilnej Dryg.pl

Nasze wymagania

Kogo poszukujemy?

• Kogoś kto ma dryg do pracy i pasjonuje się tym co robi

• Osoby, która potrafi argumentować swoje decyzje projektowe podpierając to benchmarkami, technologią, logika działania, analityką

• Potrafisz swoje pierwsze pomysły zwizualizować za pomocą diagramu bądź prostej makiety Lo-Fi

• Strażnika jakości tego co trafia na serwis

• Partnera, który potrafi również słuchać argumentów innych

Kompetencje:

• Dobra znajomość Google Analytics – naszym kierunkiem jest tworzenie organizacji opierającej się na danych

• Znajomość Figmy na poziomie zaawansowanym (tworzenie między innymi Design System)

• Umiejętność specyfikowania zada i opisu mechaniki działania projektowanych procesów (pracujemy w środowisku JIRA)

• Umiejętność przeprowadzania badan oraz doboru właściwej metody badawczej

• Umiejętność moderacji warsztatów z użytkownikami i interesariuszami

Zapulsujesz, jeśli:

• Znasz HTML i CSS

• Potrafisz tworzyć i czytać schematy UML

• Znasz Google Analytics w stopniu zaawansowanym

• Przeprowadzałeś testy A/B

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 7 w najbliższym zespole, 13 w całym projekcie

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z Managerem

2

Zadanie do realizacji

3

Omówienie zadania

4

Decyzja o zatrudnieniu