Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Zaopatrzeniowiec - Logistyk

PBC sp. z o.o.O firmie

  • Lotników 62, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

PBC sp. z o.o.

Lotników 62

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • analiza zapotrzebowania materiałowego

  • terminowa realizacja zamówień zaopatrzeniowych

  • wystawianie zamówień do dostawców, dostosowanie poziomu zapasów do potrzeb firmy

  • koordynacja transportów, nadzór nad jakością

Nasze wymagania

  • znajomość produktów oraz narzędzi używanych w branży budowlanej

  • współpraca w zakresie zamówień z kierownictwem oraz pracownikami na budowie

  • planowanie i delegowanie zadań dostawcą / kierowcą

  • kontrola sprzętu wydawanego oraz przyjmowanego

  • katalogowanie sprzętu i materiałów na magazynie

  • wykonywanie dostaw na budowy w współpracy z kierowcą

  • umiejętność organizacji czasu pracy

  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • wysoki poziom estetyk i staranności w wykonywanych obowiązkach

  • znajomość pakietu MSOffice

  • umiejętność posługiwania się nowymi programami (podatność na wdrożenie)

  • mile widziana znajomość programów inwentaryzacyjnych np. narzędziownia

  • prawo jazdy kat.B

Mile widziane

  • umiejętność prowadzenia wózka widłowego

  • umiejętności z zakresu konserwacji i serwisu elektronarzędzi

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • narzędzia do pracy na stanowisku

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • styczność z nowinkami sprzętowymi

Firma PBC Sp. o.o. jest prężnie działającym przedsiębiorstwem na rynku budowalnym. Kontrakty realizowane są w systemie Generalnego Wykonawstwa oraz Projektuj Wybuduj.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów do pełno etatowej współpracy na stanowisku Starszy Zaopatrzeniowiec - Logistyk w siedzibie firmy.

Przewiń do profilu firmy

Znajdź nas

  • www.facebook.com/pbcbudownictwo

  • www.pbcbudownictwo.pl