Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Starszy Zarządca Nieruchomości / Senior Property Manager

MVGM PROPERTY MANAGEMENT POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca współpraca z Właścicielami nieruchomości i Najemcami, udział w spotkaniach i telekonferencjach

  • regularne inspekcje nieruchomości

  • nadzorowanie i wspieranie codziennej pracy Property Managerów

  • kontrola realizacji zakresu obowiązków wynikającego z umowy o zarządzanie, dbałość o dotrzymywanie terminów w niej zawartych

  • koordynowanie bieżącej współpracy pomiędzy property managerami a działem finansów i windykacji oraz usprawnianie procesów

  • analiza umów najmu i weryfikacja zapisów, przygotowywanie rekomendacji dla Klientów

  • nadzorowanie przygotowania budżetów kosztów OPEX i CAPEX i nadzór nad ich realizacją

  • koordynowanie procesów przetargowych, przygotowywanie rekomendacji dla Klientów

  • weryfikacja realizacji kontraktów przez firmy serwisowe, zwłaszcza w zakresie obsługi technicznej

  • współpraca z Właścicielami nieruchomości i kancelariami prawnymi w zakresie negocjacji kontraktów, spraw sądowych z najemcami i w innych kwestiach prawnych

  • nadzór nad realizacją harmonogramu przeglądów nieruchomości zgodnie z PMP i prawem budowlanym

  • koordynowanie procesu raportowania miesięcznego/kwartalnego

  • przygotowywanie zestawień i analiz na życzenie Klienta

  • kontrola kosztów i akceptacja faktur kosztowych, udział w realizacji procesu płatności

  • udział w procesie przejmowania nieruchomości w zarządzanie

  • uczestnictwo w przygotowywaniu ofert dla potencjalnych klientów i spotkaniach ofertowych, wizje lokalne nieruchomości przed przygotowaniem oferty

  • udział w procesach rekrutacyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobry angielski w mowie i piśmie

  • Bardzo dobra znajomość specyfiki nieruchomości magazynowych, w tym w szczególności w zakresie operacyjnym & technicznym

  • Zdolność do pracy pod presją czasu

  • Doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami magazynowymi (5 lat)

  • Znajomość pakietu Office

  • Miejsce zamieszkania: Wrocław / Poznań lub okolice

To oferujemy

  • Umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Prywatne ubezpieczenie na życie

  • Prywatną opieka zdrowotna

  • Przyjazną i wspierająca kulturę firmy, wsparcie i pomoc przełożonych oraz współpracowników

  • Pracę w dobrej atmosferze, ze zmotywowanym zespołem i z możliwościami dalszego rozwoju

  • Dołączenie do międzynarodowego zespołu, zdobywanie doświadczenia

  • Kafeteria My Benefit

  • I co najważniejsze -zakres obowiązków dający możliwość postawienia na jakość a nie ilość

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

MVGM PROPERTY MANAGEMENT POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

MVGM - lider w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi i mieszkaniowymi w Europie.

Firma, obecna w 10 europejskich krajach i zatrudniająca ponad 1,600 ekspertów, oferuje swoim klientom kompleksowe usługi zarządzania nieruchomościami, łącząc międzynarodowe doświadczenie z doskonałą znajomością specyfiki lokalnego rynku. MVGM świadczy swoje usługi zarówno dla funduszy inwestycyjnych, banków, deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, firm ubezpieczeniowych jak i lokalnych właścicieli nieruchomości.

Więcej informacji o MVGM można znaleźć na stronie https://www.mvgm.com/.

Przewiń do profilu firmy