Oferta pracy

Startup CEO

Locon Sp. z o.o.

umowa o pracę
25 00040 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
25 00040 000 netto (+ VAT) / mies.

Tytusa Chałubińskiego 8

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Dynamiczne Rozwinięcie skali modelu subskrypcyjnego poprzez osiągnięcie znaczącego wzrostu sprzedaży naszych innowacyjnych produktów Bezpieczna Rodzina (urządzenia i aplikacje mobilne) w kanale e-commerce

  • stworzenie i wdrożenie nowoczesnego Customer Success wpływającego na każdy obszar firmy w szczególności na bieżący Development App

  • Rygorystyczny i Efektywny development produktów (App) zgodnie z potrzebami klientów

  • wprowadzenie produktu na rynki światowe

Nasze wymagania

  • Jesteś zdolny do dużego poświęcenia na rzecz osiągania CELÓW, Top execution oriented, z wyjątkowymi SUKCESAMI w modelach subskrypcyjnych opartych o aplikacje mobilne

  • Krytyczne są doskonałe umiejętności w zakresie planowania ,rozwoju i monitorowania Developmentu i QA aplikacji mobilnych bazowane na Customer Success w modelu subskrypcyjnym

  • Posiadasz doświadczenie i sukcesy w the LEAN Startup (Agile) w oparciu o ciągłą poprawę Customer Success w modelu subskrypcyjnym

  • Optymalne dopasowanie do wyzwania wymaga minimum 3-letniego doświadczenia i sukcesów w firmach do 50 osób

To oferujemy

  • Im większy sukces, tym większa premia

  • Pensja adekwatna do umiejętności

  • Mistrzowie egzekucji mają możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Przygotowujesz brand do akcji wejścia spółki na rynki zagraniczne

  • Stabilne zatrudnienie w firmie technologicznej

  • Owocowe poniedziałki i cykliczne imprezy integracyjne

  • Pakiet benefitów (m. in. prywatna opieka medyczna, Multisport)

  • Nowoczesna kultura pracy

  • Praca w zgranym zespole, pełnym zaangażowania i czerpiącym satysfakcje ze swojej pracy

  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności oraz zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Locon Sp. z o.o., właściciel brandu BezpiecznaRodzina.pl

Oferujemy to, co najcenniejsze - bezpieczeństwo rodziny dzięki gamie jedynych na polskim rynku tak zaawansowanych rozwiązań technologicznych opartych o lokalizację. Jesteśmy liderem polskiego rynku parasolowych usług zapewnienia bezpieczeństwa opartych o najnowszą technologię.

Jako lider polskiego rynku szukamy ambitnych osób skoncentrowanych na wynikach popartych najwyższymi standardami egzekucji w oparciu o najnowocześniejsze technologie zarządzania.

Aplikuj, jeśli chcesz osiągnąć sukces razem z naszą firmą.

Przewiń do profilu firmy