Oferta pracy

Staż - Data Analyst

Santander Bank PolskaO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • R

  • Ruby

  • Python

  • HTML

  • CSS

  • jQuery

  • JavaScript

O projekcie

Gdzie? Poznań

Pełen etat

Start: 01.07.2021

Czas trwania: 6 miesięcy

Santander Bank Polska, to setki procesów, tysiące klientów, miliony transakcji. To wszystko wiąże się z dużymi ilościami danych, które można raportować, wizualizować, analizować…Z nami możesz poczuć duże dane liczone w miliardach rekordów i zdarzeń. Brzmi ciekawie?

Twój zakres obowiązków

  • będziesz pracować z Hurtownią Danych w zakresie pozyskiwania danych

  • opracujesz i przeprowadzisz analizy statystyczne na dużych zbiorach danych wewnętrznych

  • wykorzystasz swoje umiejętności analityczne dla potwierdzania/negowania stawianych w projekcie hipotez biznesowych

  • zwizualizujesz wyniki prac w ramach przygotowania raportów i dashboardów dla różnych jednostek w Banku

Nasze wymagania

  • jesteś studentem lub absolwentem kierunków matematycznych, statystycznych, informatycznych lub fizycznych,

  • interesujesz się tematyką analizy danych, modelowania, machine learning, optymalizacji, big data, cloud computing

  • znasz zaawansowane metody analizy statystycznej

  • bardzo dobrze znasz SQL oraz R lub Python

  • posiadasz umiejętności z zakresu analityki webowej z wykorzystaniem Google Analytics, BigQuery, Firebase, GTM

  • technologie takie jak HTML, CSS, jQuery i JavaScript nie są Ci obce

  • komunikacja w języku angielskim nie jestem dla Ciebie problemem

To oferujemy

  • płatny staż

  • opiekę Mentora

  • zderzenie teorii z praktyką pod okiem doświadczonego mentora

  • szkolenia i program stażowy dostoswany do Twoich oczekiwań

  • rzeczywisty wpływ na projekty realizowanie w Banku